swietokrzyskie.info


Wtorek, 23 czerwca 2026, Do końca roku 191 dni Imieniny: Albina, Wandy, Zenona

Wiadomosci

Dzień Pracownika Socjalnego w MGOPS Busko-Zdrój

Dodane: Milena Data: 2013-11-26 16:43:57 (czytane: 18279)  Wersja do druku

21 listopada jest Dniem Pracownika Socjalnego. Z tej okazji w dniu 22 listopada w siedzibie MGOPS w Busku-Zdroju odbyło się uroczyste spotkanie pracowników. Gośćmi honorowymi byli Wojewoda Świętokrzyski Pani Bożentyna Pałka - Koruba oraz Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój Pan Waldemar Sikora, którzy złożyli życzenia wszystkim pracownikom ośrodka.

W trakcie uroczystości odczytano list Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego przesłany z okazji Dnia Pracownika Socjalnego na ręce Dyrektora Ośrodka. Część oficjalną zakończył skromny poczęstunek.

mgops.jpg 

mgops5.jpg

mgops2.jpg 

mgops6.jpg 

mgops4.jpg 


 Źródło: http://www.mgops.busko.pl/


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (16)
     

- (2013-11-29 10:03:52)

Wojewoda ma doświadczenie, ale w obronie nauczycieli złodziei :)

-mer buska (2013-11-29 09:02:15)

takiego mamy starostę ze na hali sportowej zabrakło pieniędzy na ogrzewanie!!! taki wstyd! PSL dno!

- (2013-11-28 22:29:11)

Do OLO
Zapytaj jeszcze jaki jest ten sam koszt personelu szpitalnego , paprawczaka, DPS-u, Domu Dziecka itp.
Popatrz na imprezkę powiatową z tej samej okazji i skomentuj. Masz bardzo trafne spostrzeżenia,no może z wyjątkiem ostatniego pytania. Ale bardzo chętnie poczytam co myślisz o prywatyzacji opieki społecznej.

-Burek (2013-11-28 12:40:37)

Do "tak jest" coś też o tym słyszałem!

-dek (2013-11-27 20:41:43)

Przynajmniej Wojewoda umie się wysłowić a nie bełkoce to po pierwsze a po drugie to ma doświadczenie w administracji i zarządzaniu, to dobry menager. Gdyby tak nie było nie byłaby Wojewodą bo tam za same zasługi opozycyjne nie biorą trzeba wiedzieć co gdzie i jak.Ale myślę, że nie zdecyduje się bo za dużo w mieście jest do naprawy, po co jej to i jeszcze ci szczekacze. Pozdrawiam Pani Bożentyno

- (2013-11-27 20:28:34)

Pałka - Koruba na burmistrza? A won !!! Nigdy nigdy nigdy. Niech z Wąsowiczem w kosmos lecą

-sasiadka (2013-11-27 18:49:40)

Co tam pan Paweł. A gdzie się schował "fachowiec" pan Emil M.?

-do olo (2013-11-27 17:49:46)

olo chciałbyś to przejąć? czy tylko tak pieprzysz żeby coś tam, coś tam.

- (2013-11-27 17:32:31)

byłoby taniej i lepiej dla potrzebujących

-olo (2013-11-27 16:51:27)

ciekawe jaki jest roczny koszt utrzymania tych ludzi? A gdyby tak zlecić zadanie firmie prywatnej?

-Busko (2013-11-27 12:21:32)

Wojewoda Burmistrzem .nie daj Panie Borze

-do busko (2013-11-27 10:41:35)

czyli lepsze stare układy

-busko (2013-11-27 10:26:17)

nie daj Boże.Jeszcze by tego brakowało,żeby znowu powstawały nowe układy.Niech Ręka Boska chroni Busko.

-wrobelki (2013-11-27 09:13:22)

prawda!!!wojew bedzie merem!

-Sikorki... (2013-11-27 07:51:19)

na mieście ćwierkają że Pani Wojewoda ma zastąpić na stanowisku Pana Waldka w następnych wyborach ... Prawda to ??

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry