Dzień Pracownika Socjalnego w MGOPS Busko-Zdrój
2013-11-26 16:43:57

21 listopada jest Dniem Pracownika Socjalnego. Z tej okazji w dniu 22 listopada w siedzibie MGOPS w Busku-Zdroju odbyło się uroczyste spotkanie pracowników. Gośćmi honorowymi byli Wojewoda Świętokrzyski Pani Bożentyna Pałka - Koruba oraz Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój Pan Waldemar Sikora, którzy złożyli życzenia wszystkim pracownikom ośrodka.


W trakcie uroczystości odczytano list Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego przesłany z okazji Dnia Pracownika Socjalnego na ręce Dyrektora Ośrodka. Część oficjalną zakończył skromny poczęstunek.

mgops.jpg 

mgops5.jpg

mgops2.jpg 

mgops6.jpg 

mgops4.jpg 


 Źródło: http://www.mgops.busko.pl/









https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=15462