swietokrzyskie.info

Wtorek, 23 czerwca 2026, Do końca roku 191 dni Imieniny: Albina, Wandy, Zenona

Wiadomosci

Statuetka byka- symbolu siły i męstwa- dla Gminy Solec-Zdrój

Dodane: Agnieszka Data: 2013-11-15 14:58:14 (czytane: 13146)  Wersja do druku

14 listopada br. w Kieleckim Centrum Biznesu w trakcie Wielkiej Gali wręczone zostały statuetki byka dla najsilniejszych w regionie firm i samorządów.

Miło nam poinformować, iż wśród docenionych znalazła się również Gmina Solec-Zdrój. Statuetkę odbierał Adam Pałys Wójt Gminy Solec-Zdrój, a na uroczystości obecni byli również przedstawiciele Rady Gminy.

solec_zdroj_nagroda_byka001.jpg 

solec_zdroj_nagroda_byka002.jpg 

Znaleźliśmy się w wielce doborowym towarzystwie. Cieszy fakt, iż po raz kolejny działania inwestycyjne Gminy zostały tak wysoko ocenione przez niezależną i bardzo kompetentną kapitułę.


(bs)

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (12)
     

-busko (2013-11-18 21:26:16)

ten ostatni wpis wygląda mi nie na wpis krowy,ale na wpis barana.Gratuluję ośle.

- (2013-11-18 20:26:22)

najbardziej pożądaną statuetką teraz jest statuetka krowy

- (2013-11-18 09:02:47)

samorządowe pieniąchy, unijne pieniąchy - jest czym rządzić
fakt: trzeba być lokalnym patriotą i mieć łeb na karku

- (2013-11-17 11:01:17)

Mężnego wójta majo

-busko (2013-11-17 10:20:00)

popieram starostą byłby też niezłym,wolał bym jednak żeby był burmistrzem.

-Mieszkaniec (2013-11-16 21:18:34)

A ja widzę wójta Adama Pałys na stanowisku Starosty powiatu buskiego.

-no tak... (2013-11-16 21:00:46)

Pan Andrzej Pałys bardzo rozreklamowal gminę S-Z, najbardziej gdy był poslem,udanym wystepem w telewizji TVN.

-busko (2013-11-16 16:12:17)

szanowny Panie wójcie Pałys,proszę w nadchodzących wyborach samorządowych startować na urząd burmistrza Buska.Gwarantuję to Pan wygra i ja jako mieszkaniec Buska panu tego życzę.Proszę niech Pan to zrobi.Pokarze Pan co zrobić żeby w Busku było czyściej i lepiej,bardziej gospodarnie i bez korupcji.

-ypok (2013-11-16 10:47:35)

Najbardziej rozreklamowali gminę Solec : Andrzej Pałys i Andrzej Gondek.Oni powinni dostać tego byka. Osobiście darowałbym im po żubrze.

-ypok (2013-11-16 10:14:24)

Najbardziej rozreklamowali gminę Solec : Andrzej Pałys i Andrzej Gondek.Oni powinni dostać tego byka. Osobiście darowałbym im po żubrze.

-gość (2013-11-15 22:20:14)

szkoda że nie wywiązują z obowiązku ustawy o ochronie zwierząt.

-jasir (2013-11-15 21:42:05)

Gratuluję i życzę dalszych sukcesów :-)

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry