14 listopada br. w Kieleckim Centrum Biznesu w trakcie Wielkiej Gali wręczone zostały statuetki byka dla najsilniejszych w regionie firm i samorządów.
Miło nam poinformować, iż wśród docenionych znalazła się również Gmina Solec-Zdrój. Statuetkę odbierał Adam Pałys Wójt Gminy Solec-Zdrój, a na uroczystości obecni byli również przedstawiciele Rady Gminy.
Znaleźliśmy się w wielce doborowym towarzystwie. Cieszy fakt, iż po raz kolejny działania inwestycyjne Gminy zostały tak wysoko ocenione przez niezależną i bardzo kompetentną kapitułę.
(bs)