Statuetka byka- symbolu siły i męstwa- dla Gminy Solec-Zdrój
2013-11-15 14:58:14

14 listopada br. w Kieleckim Centrum Biznesu w trakcie Wielkiej Gali wręczone zostały statuetki byka dla najsilniejszych w regionie firm i samorządów.

Miło nam poinformować, iż wśród docenionych znalazła się również Gmina Solec-Zdrój. Statuetkę odbierał Adam Pałys Wójt Gminy Solec-Zdrój, a na uroczystości obecni byli również przedstawiciele Rady Gminy.

solec_zdroj_nagroda_byka001.jpg 

solec_zdroj_nagroda_byka002.jpg 

Znaleźliśmy się w wielce doborowym towarzystwie. Cieszy fakt, iż po raz kolejny działania inwestycyjne Gminy zostały tak wysoko ocenione przez niezależną i bardzo kompetentną kapitułę.


(bs)





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=15381