swietokrzyskie.info

Wtorek, 23 czerwca 2026, Do końca roku 191 dni Imieniny: Albina, Wandy, Zenona

Wiadomosci

33 Sesja Rady Miejskiej w Busku-Zdroju - Retransmisja w Ponidzie.TV

Dodane: Agnieszka Data: 2013-11-16 10:29:02 (czytane: 23206)  Wersja do druku

33 Sesja Rady Miejskiej w Busku-Zdroju odbyła się listopada 2013 r. o godz. 10:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy w Busku-Zdroju, ul. Mickiewicza 10. Zapraszamy do oglądania retransmisji. Godziny retransmisji: 16 listopada 2013r. - 12.30



Posiedzenie Rady Miejskiej retransmitowane będzie w naszej Telewizji Internetowej:


ponidzieTVlogo5_200.png
KLIKNIJ I OGLĄDAJ!!!

 

Godziny retransmisji:
16 listopada 2013r. - 12.30

Zapraszamy również do dyskusji na czacie: czat.tbu.pl

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (60)
     

- (2013-11-17 17:58:21)

Pałka - Koruba na emeryturę !!!

- (2013-11-17 17:25:19)

Na burmistrza każdy tylko nie Sikora !!!!!

- (2013-11-17 10:15:58)

Pałka-Koruba na burmistrza :)!!!!!!!!!!

- (2013-11-17 08:48:36)

Powinno się destruktorów w postaci poprzedniego burmistrza Piotra W, poporzedniego burmistrza Witolda G, oraz Panów radnych Waldemara Sz i Adama G przegnać z tego miasta. Może nareszcie opozycja będzie konstruktywna a nie biegająca po domach namawiając i obczerniając obecną większość i roznosząc po skrzynkach na listy paszkwile. Ludzie kto na was głosuje?

-ciekawe (2013-11-16 16:06:34)

kiedyż to tak kochana pani radna(Prędka) osoba publiczna więc mam prawo użyć nazwiska zapomniała co było w szpitalu kiedy tam pracowała i rodziła dzieci które...dziś szczęśliwie żyją i niech tak będzie dalej.robiła wiele tylko nic dla dobra społeczeństwa.ŻENADA.

-tylko i wyłacznie SIKORA W (2013-11-16 13:55:31)

TYLKO SIKORA -NAJLEPSZY BURMISTRZ JAKIEGO ZNAM.TYLKO TRZECH UJADACZY RADNYCH USUNAC Z RADY MIEJSKIEJ A PRACA POZOSTAYCH I SAMYCH BURMISTRZOW BEDZIE NORMALNA,RADNI Z ZIEMI BUSKIEJ NIC NIE OBCHODZI DOBRO GMINY I MIESZKANCOW BO ONI TYLKO CHORUJA NA WŁADZE,WY JUZ MIELISCIE SWOJ CZAS ,LUDZIE WAS JUZ NIE CHCA. POBIERAJCI SPOKOJNIE EMERYTUTY I MODLCIE SIE ABY WAM PSYCHIKA CALKIEM NIE WYSIADŁA

-ale ujadasz (2013-11-15 20:29:20)

może powiedz co Ci zrobił żeś taki zapalczywy.

-(!!!0 (2013-11-15 17:17:21)

już nie ma(i dobrze)nieroba nic nie robiącego dla Buska,teraz chcą nam przypominać o tym nierobie nie z Buska tak samo Jak Belona który też nie był z Buska.Ciekawe kto teraz będzie załatwiał te koncerty człowieka nie z Buska Belona.Czas z tym skończyć.Wojtek nie jednego wciągnął w narkotyki.tak samo jak teraz chcę nam wcisnąć decyzje o zmianie nazwy ulicy.To nie moralne,to nieuczciwie,Belonowi niech zrobią pomnik w Krakowie lub w Bieszczadach.z Buska wynocha tak samo jak Miodowicz.

- (2013-11-15 16:18:38)

Tylko nie Sikora , każdy inny !!!!!!!!

-Na burmistrza sikora (2013-11-15 14:56:26)

tylko sikora na burmistrza i jego sfora.

-oli (2013-11-15 14:54:42)

ja uważam ze Busko Zdrój jako miasto bardzo ale to bardzo wypiękniało - spotykałem się ze znajomymi którzy w wielu przypadkach zachwycają się Buskiem - tak że każdy niech sobie sam odpowie na pytanie kto ma rządzić w tym mieście - według mnie rządzić powinien dobry gospodarz i mnie zwisa jak on sie bedzie nazywał

-Na burmistrza ... (2013-11-15 13:34:43)

... tylko Sikora!

- (2013-11-15 13:22:58)

Każdego na burmistrza tylko nie Sikora!!!

-do poniżej (2013-11-15 11:38:08)

Jak ludzie nie mają czasu to niech nie kandydują,tylko siedzą w domu z dziećmi.Ale niektórym chodzi tylko o kasę,nie o nas-wyborców.Tak trzymać Pani Justyno.

-buszczanin (2013-11-15 09:26:32)

Co do nazwy nowo powstalej ulicy to warto zastanowić się dlkaczego ma być imieniem tego posla a nie innego przecież mieliśmy już kilku poslów z naszego miasta teraz można wybrać ale skonsultować ze spoleczeństwem biorąc pod uwagę , że poslowie brali za swoją pracę odpowiednie wynagrodzenie a nie dzialali spolecznie ,ani nie byli bohaterami narodowymi .Może Radni zastanowią się nad nazwą ulicy a nie pod czyjeś dyktando ustalać komu się należy.

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry