swietokrzyskie.info

Wtorek, 23 czerwca 2026, Do końca roku 191 dni Imieniny: Albina, Wandy, Zenona

Wiadomosci

33 Sesja Rady Miejskiej w Busku-Zdroju - Retransmisja w Ponidzie.TV

Dodane: Agnieszka Data: 2013-11-16 10:29:02 (czytane: 23208)  Wersja do druku

33 Sesja Rady Miejskiej w Busku-Zdroju odbyła się listopada 2013 r. o godz. 10:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy w Busku-Zdroju, ul. Mickiewicza 10. Zapraszamy do oglądania retransmisji. Godziny retransmisji: 16 listopada 2013r. - 12.30



Posiedzenie Rady Miejskiej retransmitowane będzie w naszej Telewizji Internetowej:


ponidzieTVlogo5_200.png
KLIKNIJ I OGLĄDAJ!!!

 

Godziny retransmisji:
16 listopada 2013r. - 12.30

Zapraszamy również do dyskusji na czacie: czat.tbu.pl

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (60)
     

-busko (2013-11-20 20:43:50)

Nie posprzątałem, gdyż,ponieważ,albowiem schodów nie posiadam, i po nich nie uczęszczam nie chodzę nie przemieszczam się.Schody mają tylko ci, co nas obecnie lekceważą, olewają,mają z tyłu.Kiedyś za to odpowiedzą.Wyborcy to widzą.

-ale się czyścioszek odezwał (2013-11-20 16:48:07)

a schody pozamiatałeś?

-do brudasów (2013-11-19 20:31:53)

no więc jak brudasy! posprzątacie wreszcie te już gnijące i śmierdzące liście z Mickiewicza,czy trzeba czekać na obfity deszcz żeby liście zabrał i pozatykał kolejny raz te niesprawne studzienki.(już są pozatykane wcześniejszymi liśćmi)Pytam się też gdzie jest buski SANEPID co nie widzi co gnije na około nas?

-tak jak jakiś cjanek... (2013-11-19 17:26:50)

... wkleja mocne słowa "oburzenia"...

-Do skowronka z mleczarni (2013-11-19 08:29:46)

masz rację szary pracownik ma więcej pojęcie niż prezesi wzięci razem do kupy ale tak jest jak na stanowiskach są ludzie bez wiedzy, to szary pracownik jedzie na awarie a "prezes" nawet nie wie co się dzieje bo nie ma pojęcia i tak jest w całej Polsce.Ale życzę aby ciepła w zimie nie brakło.

-do skowronka i poniżej olo (2013-11-18 21:21:45)

masz rację że Sikora się ustawia, ale tak jak się ustawił finansowo będąc wcześniej zaopatrzeniowcem w PSS następnie prezesem nie ustawi go nikt i nic.Nawet koledzy którym dziś załatwia sprawy,nawet żydzi u których się gości.Ten cwaniak ma nas w dupie.ten cwaniak dba tylko i wyłącznie o siebie,tak samo jak Wąsowicz i tak samo jak szykujący się do stanowiska burmistrza partacz i układowiec(koleś PSL) LASAK

-skowronek z mleczarni (2013-11-18 20:55:31)

jakaś wazelina wkleja hasełka poparcia ,,burmistrza" no cóż wazelina teraz ma większe branie niż zdrowy rozsądek .Wystarczy się rozejrzeć po zakładach pracy ilu tam swoich ulokował sikora a ten numer w KZC Ponidzie z nominowaniem na prezesa cwaniaka z Krakowa to majsterszczyk głupoty waldiego .A i każdy następny ruch to tylko obłuda i głupota .Bo włodarz winien mieć swój rozum a nie kierować się prywatą i podszeptami tzw dobrze ustawionych

-wybory tuż tuż,.. któ byłby (2013-11-18 20:21:28)

Wybory - chociaż brzmi to nieprawdopodobnie - tuż . tuż. Te niecałe dwa lata miną szybciej niż myślicie. Może warto byłoby opisać jakie cechy powinien posiadać przyszły burmistrz. Zastanowić, kto takie cechy posiada i publicznie na forum przedyskutować potencjalne kandydatury. Trzeba mieć świadomość, że przyszły burmistrz już obecnie żyje wśród nas. Nikt go nie przywiezie - jak to się dawniej mówiło - w teczce. Boję sie że takiej dyskusji ni9kt nie podejmie i za dwa lata wybierzemy kolejnego nieudacznika.

- (2013-11-18 14:57:58)

Do poniżej- ma Pan rację Wąsowicz skłócił społeczeństwo Buska ze sobą jak nikt nigdy,ludzie w tym mieście byli wcześniej dla siebie bardzo życzliwi i pomocni a w czasie jego kadencji zdołał skłócić ludzi ze sobą tak że niektórzy są dzisiaj dla siebie wrogami a to nie jest właściwa cecha charakteru dla kandydata na burmistrz na kolejną kadencję.

-busko (2013-11-18 12:28:44)

ja nie jestem w żadnej władzy w Busku,jestem emerytem i nie zgadzam się z opinią poprzednika.Ja wypowiadam się w swoim imieniu,jako cząstka społeczeństwa,i niech ktoś nie mówi za mnie,że społeczeństwo tego burmistrza popiera(lubi)Teraz wypowiadam moją opinię:w minionych latach najgorszymi burmistrzami byli:1 miejsce)Wąsowicz, 2miejsce)Sikora 3 miejsce)Witek.motywuję.Wąsowicz za rozwalenie Byczej Góry i spapraną Mickiewicza,oraz rynek,oraz skłócenie społeczeństwa.Sikora za nie rozliczenie Wąsowicza za podejrzane przetargi,również partaczy projektantów,oraz za odbiór źle wykonanej roboty i za bród na Mickiewicza i nie tylko(największy brudas)Najlepiej oceniam Witka,ponieważ nic nie zrobił dobrego dla Buska,ale co najważniejsze nic nie robiąc nic nie spieprzył,dlatego w mojej opinii był najlepszy.Nie oznacza to że w przyszłości będę na niego głosował.

- (2013-11-18 11:28:24)

Panie Burmistrzu Sikora proszę nie zwracać uwagi na krytykę tych 3 panów z Rady którym nigdy nic nie pasuje. Ich głos nie jest głosem społeczności lokalnej są to tylko ich subiektywne odczucia.Przydałoby im się więcej klasy i taktu tym bardziej że to 3 nauczyciele.

- (2013-11-18 11:24:26)

Pan Burmistrz Sikora to właściwy człowiek na właściwym miejscu, przeciwnicy zawsze będą krytykować choćby serce na tacy podał i społeczności oddał.

-pytanie do poprzednika (2013-11-18 10:02:46)

jeżeli burmistrz jest na poziomie,to pytam się na jakim,chyba że na parterze.a Ty na na jakim poziomie jesteś,podobnym do burmistrza,czy jeszcze w piwnicy?

-świetny burmistrz (2013-11-18 09:43:11)

Świetny jest obecny burmistrz. Nieudolnie kończy inwestycje poprzednika. Busko nie lubi jednak ludzi na poziomie. Poziom obecnego włodarza nam odpowiada?

-ta pani (2013-11-17 19:25:28)

ta pani ze Zbludowic na sołtysa w Zbludowicach, lub na kelnerkę do knajpy w BSCK.albo na kucharkę,też w BSCK.

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry