swietokrzyskie.info

Wtorek, 23 czerwca 2026, Do końca roku 191 dni Imieniny: Albina, Wandy, Zenona

Wiadomosci

Spotkanie z Wojciechem Wiemanem w buskiej Bibliotece

Dodane: Kasia Data: 2013-10-28 15:28:50 (czytane: 14228)  Wersja do druku

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Busku-Zdroju serdecznie zaprasza młodzież w wieku 16-19 lat na spotkanie z Wojciechem Wiemanem video managerem w Onet.pl. Spotkanie jest organizowane w ramach ogólnopolskiej akcji 'Link do przyszłości. Młodzi. Internet. Kariera'.

Wojciech Wieman na rynku pracy  funkcjonuje od czerwca 2006 roku (zaczynał na drugim roku studiów) i od tamtego czasu pracuje w różnych miejscach. Robi to, co lubi, czyli zajmuje się oglądaniem video na You Tube  - w dużym skrócie oczywiście, ale brzmi to fajnie.

link_do_przyszlosci_biblioteka.jpg


Podczas spotkania dowiesz się m.in. na czym polega praca zaproszonego gościa, jaką rolę odgrywają w niej nowe technologie i co oznacza dla niego sukces.
Sprawdzisz, czy posiadasz umiejętności informatyczne, które najczęściej przydają się w pracy, a z otrzymanych materiałów dowiesz się więcej o tym, jak wybrać zawód, jakie są najważniejsze trendy na rynku pracy, jak założyć własny biznes.

Spotkanie odbędzie się 31 października o godzinie 12.00 w budynku Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej osiedle Świerczewskiego 17 w Busku-Zdroju.

Zapraszamy!


 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (25)
     

- (2013-10-28 20:49:43)

"jak przypuszczałem nikt nie zrozumiał mojego tekstu." i tu jesteś w błędzie, po prostu Ci co zrozumieli i niestety się z Tobą akurat zgadzają - milczą.

-olo (2013-10-28 19:41:06)

jak przypuszczałem nikt nie zrozumiał mojego tekstu. Otóż nie mam nic przeciwko spotkaniom z podobnymi ludżmi. Wzbudza natomiast mój niepokój zapraszanie takich osób na spotkania z czytelnikami biblioteki. To szczególne miejsce gdzie obcuje się z książka, autorem ew wydawcą. Tam nie ma miejsca na tandetę, handel rzeczami używanymi czy degustację alkoholi. To po prostu inne miejsce

Zapewne nie dostrzega tak tego miejsca kierownictwo biblioteki i stara się aby,, był ruch w interesie,, a w jakiej sprawie, to już zupełnie nie ważne.

Biblioteka współczesna to nie tylko miejsce wypożyczeń a cała sfera promocji czytelnictwa. Zauważam ,że kierownictwo buskiej biblioteki nie ma w tej promocji osiągnięc. Nie ma też pomysłu i sprowadza ta placówkę do roli klubokawiarni jakie w latach 70 wykwitły na naszych wsiach

-olo (2013-10-28 19:41:05)

jak przypuszczałem nikt nie zrozumiał mojego tekstu. Otóż nie mam nic przeciwko spotkaniom z podobnymi ludżmi. Wzbudza natomiast mój niepokój zapraszanie takich osób na spotkania z czytelnikami biblioteki. To szczególne miejsce gdzie obcuje się z książka, autorem ew wydawcą. Tam nie ma miejsca na tandetę, handel rzeczami używanymi czy degustację alkoholi. To po prostu inne miejsce

Zapewne nie dostrzega tak tego miejsca kierownictwo biblioteki i stara się aby,, był ruch w interesie,, a w jakiej sprawie, to już zupełnie nie ważne.

Biblioteka współczesna to nie tylko miejsce wypożyczeń a cała sfera promocji czytelnictwa. Zauważam ,że kierownictwo buskiej biblioteki nie ma w tej promocji osiągnięc. Nie ma też pomysłu i sprowadza ta placówkę do roli klubokawiarni jakie w latach 70 wykwitły na naszych wsiach

-xyz (2013-10-28 18:51:25)

mam maturę i parę lat stażu pracy. Może pojadę do Kołaczkowic aby tam w świetlicy poopowiadać ludziskom trochę dziwów. Znam się na marketingu

-Asia (2013-10-28 17:09:33)

Dobrze Olo ze nie przyszło ci do głowy żeby brać udział w takich spotkaniach dla młodzieży w wieku 16-19 lat na pewno nie byłbyś wiarygodny z takim podejściem do życia i siebie samego. Wiedza wiedzą a otwartość i ciekawość świata i ludzi to drugie, pownieneś już to wiedzieć chwaląc się takim doświadczeniem na rynku pracy :-)))

->>> (2013-10-28 14:07:35)

Dzień dobry. Na imię mam debil, a na nazwisko hejter. Moim ulubionym zajęciem jest hejtowanie wszystkiego co się znajdzie na busko.com. Nie mam żadnego lepszego zajęcia, bo jeść mi daje mamusia, więc siedzę sobie i wbijam szpileczki komu popadnie. Nic mi się nie podoba i nic mnie nie zadowoli. Choć sam gówno robię to przecież inni muszą zasuwać, a że robią to źle to ja ich gnoję, niech nie myślą że są lepsi ode mnie. Pozdrawiam mieszkańców Buska, a tak na prawdę mam was w dupie.

-olo (2013-10-25 21:40:49)

Cześć, jestem olo. Na rynku pracy czyli pracuję też od dośc dawna. Ale nigdy nie wpadło mi do łba twierdzić ,że naczyms się znam. Poznaję, ale to róznica. Megalomaństwem i nieuczciwością z mojej strony / choć jestem ekonomistą/ byłoby twierdzić,że znam się na marketingu. Podobnie udzielam się na FB czy Twitterze. Ale czy tym się nalezży chwalić? To każdy potrafi. Też mam tytuł magistra, choć to żaden wysiłek był z mojej strony, Ale nie wpadło mi na myśl aby z tym ,,doświadczenie,, jeżdzić po prowincji i bełtać ludziom w głowach. Nawet kilkumiesięczny staż w Onecie takiej przepustki niestety nie daje.

-video manager w Onet.pl (2013-10-25 18:34:07)



Cześć, jestem Wojtek. Na rynku pracy funkcjonuję od czerwca 2006 (zaczynałem na drugim roku studiów) i od tamtego czasu pracuję w różnych miejscach. Robię to, co lubię, czyli zajmuję się oglądaniem video na YouTube – w dużym skrócie oczywiście, ale brzmi to fajnie! :) Pracuję w Onecie na stanowisku video managera i dbam o prawidłowe działanie i produkcję materiałów video na serwisach wydawnictwa Ringier Axel Springer Polska. Poza tym jestem człowiekiem orkiestrą – sam produkuję materiały video, udzielam się na Twitterze i Facebooku, piszę do Android Magazine, na moosic.pl, znam się na nowych technologiach, urządzeniach mobilnych, marketingu, social media i wielu wielu innych. Mam tytuł magistra psychologii mediów, ukończyłem też studia podyplomowe dla producentów filmowych, telewizyjnych i radiowych. Bardzo chętnie podzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem z młodymi ludźmi, którzy są dopiero na początku swojej drogi.
Wojtek Wieman

-xyz (2013-10-23 20:32:03)

nie znam osoby Wiemana więc sięgam do netu. Na portalu Golden Line czytam/ a to pisał sam Wieman/ że w Onecie pracuje od sierpnia 2013 czyli kilka miesięcy. Z ciekawostek którymi Wieman się chwali jeśli o jego przygotowanie chodzi to ukańczył kurs na wychowawcę kolonijnego oraz kurs warsztatu dziennikarskiego. Pisze o sobie w innym miejscu że zna się na wielu rzeczach w tym na marketingu. No, człowiek orkiestra. Tylko kto tu z kogo żarty sobie robi?

-olo (2013-10-23 20:03:59)

rzeczywiście człowiek sukcesu i wielkich zasług. Brawo biblioteka. Proponuję zaprosić W.B. tEŻ MA ZASŁUGI CHOĆ JESZCZE STUDIUJE

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry