swietokrzyskie.info

Wtorek, 23 czerwca 2026, Do końca roku 191 dni Imieniny: Albina, Wandy, Zenona

Wiadomosci

Starosta odpowiada na list posła Kaczmarka

Dodane: Kasia Data: 2013-10-22 15:31:46 (czytane: 20261)  Wersja do druku

Starosta buski odpowiedział na na list posła Tomasza Kaczmarka w sprawie scalenia gruntów wsi Piestrzec. Poseł poprosił starostę Jerzego Kolarza o udzielenie informacji dotyczących postępowania scaleniowego w miejscowości Piestrzec.

W piśmie do Prezesa Najwyższej Izby Kontroli poseł Tomasz Karczmarek zwrócił się z prośbą o 'przeprowadzenie kontroli postępowania scaleniowego obejmującego grunty wsi Piestrzec, gmina Solec-Zdrój (...)'.

posel_kaczmarek_scalenie.jpg
 

Pisma posła Tomasza Kaczmarka do starosty buskiego i Prezesa Najwyższej Izby Kontroli.- zobacz

 

Starosta buski odpowiedział na na list posła Tomasza Kaczmarka w sprawie scalenia gruntów wsi Piestrzec. 

kaczmarek_kolarz_scalanie_gruntow002.jpg
Kliknij na zdjęcie

Zobacz odpowiedź Starosty - pobierz pdf

 

Czytaj również artykuły:

Mieszkańcy Piestrzca żądają unieważnienia procesu scalenia. Chcą przywrócenia działek do układu sprzed scaleniem, a także unieważnienia podpisanych wpisów do dokumentów scaleniowych.... (czyt. więcej)

W piątek 6 września o godzinie 18.00 w budynku OSP w Piestrzcu odbyło się spotkanie mieszkańców sołectwa ze starostą i geodetami zajmującymi się scaleniem gruntów na terenie miejscowości Piestrzec.... (czyt. więcej)

 


 

 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (73)
     

- (2013-10-20 09:57:55)

Tylko PSL.

-busko (2013-10-20 09:43:34)

w Busku absolutnie jest nie potrzebna platforma,jeszcze bardziej niepotrzebna jest nawiedzona partia PIS-u.w obu tych partiach są tacy,którzy mówiąc nas gryzą jednocześnie.Najwyższy czas na zmiany.

-widze ze POdzegacze juz szczuja (2013-10-20 01:21:04)

jeszcze dodam ze jak ten nierob wasz guru miodowicz odszedl z tego swiata to malo prawdopodobne aby platforma odzyskala poparcie w busku jeszcze jak zyl ten nierob miodowicz to ludzie szli naiwnie glosowac bo sie sami nabierali na to ze cos zrobi dla tego miasta czy wojewodztwa bo po pierwsze narod juz nie wierzy w bajki POdzegaczy a po drugie juz o jednego nabieracza oglupiacza miodowicza mniej wiec radze oszczedzic piany z pyska !!!!!!!!!!!

-widze ze POdzegacze juz szczuja (2013-10-20 01:05:11)

widac ze PO zajmuje sie glupota a nie tym czym powinni czyli praca dla ludzi i ojczyzny no ale platforma to partia picu mydlenia oczu ociemnialym wy chyba sie juz nie wyleczycie z obsesji opluwania przeciwnikow politycznych u was FOREVER OBSESION

- (2013-10-19 23:12:48)

Wściekły atak POdżegaczy nienawiści trwa.

-busko do dragana (2013-10-19 18:16:27)

zgadzam się starzy prawnicy jawnie i bezkarnie nas okradają,młodzi jednak nie dają rady.I jeżeli jestem zapraszany przez biuro PIS do bezpłatnej porady,to nie znaczy że jeżeli tam idę to mam jakieś problemy z prawem.Jednak jest to prawda że zostałem okradziony w majestacie i błogosławieństwie prawa w sądzie okręgowym w Kielcach (dwie małe litery wcześniej celowo)z własności MOJEJ mojej własności intelektualnej.Pan radca prawny kazał mi sobie radzić samemu.(na mój pogląd mógłby to być student prawa najwyżej z drugiego roku studiów)wpieprzał kanapki i zadawał mi głupie pytania.Przepraszam jeżeli tak ma PIS pomagać nam obywatelom tego chorego układu i ludziom pokrzywdzonym to ja taki PIS mam serdecznie w dupie i nigdy na nich nie zagłosuję.

-dek (2013-10-19 17:43:32)

Szacun dla Pana Posła może w końcu kontrola NIK wykaże jak jest naprawdę ale niezadowolonych jest więcej także w miejscowości Kików.

- (2013-10-19 13:28:05)

Teraz to się boję, ale nie posła T. Kaczmarka ... ale co poniektórych jego zwolenników.

;)

- (2013-10-19 13:06:23)

Brawo panie posle.TYLKO PIS

-BRAWO PIS WIDAĆ ŻE SŁUŻYCIE LUDZIOM NIE UKŁADOM ????? (2013-10-19 12:14:07)

MAM NADZIEJE ŻE PARTIA OSZUSTÓW ( OLIGARCHÓW )JUŻ NIGDY NIE BĘDZIE SZKODZIĆ POLSCE PRECZ Z ŻYDO-KOMUNĄ TUSKA !!!!!!!!!TYLKO PIS MOŻE ZMIENIĆ TEN KRAJ NA LEPSZE !!!!!

-Stefan (2013-10-19 10:25:51)

Ręce precz od Buska! PiSiorze przebrzydły.

-DRAGON (2013-10-19 10:01:32)

Pewnie dlatego, że Ci bez doświadczenia prawniczego są o 100 razy lepsi od tych starych pryków z pseudo doświadczeniem prawniczym do wyciągania od ludzi pieniędzy w zamian nie oferując nic. I jeszcze jedna rada: jak chcesz mieć poważanie a nie lekceważenie to najlepiej trzymać się z daleka od prawników i sądów, a jak chcesz by było miło a nie gburowato to wyskocz z kasy a będą wokół Ciebie skakać w chocholim transie w rytm szelestu Twojej kasy i nie mylić tego szelestu z niejaką kasą fiskalną, bo to dla tych złodziei pojęcie nieznane jak dotąd.

-busko (2013-10-18 20:25:59)

panie Kaczmarek,dlaczego w pańskim biurze poselskim w Busku angażuje pan prawników gburowatych lekceważących petentów bez jakiegokolwiek doświadczenia prawniczego.

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry