swietokrzyskie.info

Wtorek, 23 czerwca 2026, Do końca roku 191 dni Imieniny: Albina, Wandy, Zenona

Wiadomosci

Starosta odpowiada na list posła Kaczmarka

Dodane: Kasia Data: 2013-10-22 15:31:46 (czytane: 20260)  Wersja do druku

Starosta buski odpowiedział na na list posła Tomasza Kaczmarka w sprawie scalenia gruntów wsi Piestrzec. Poseł poprosił starostę Jerzego Kolarza o udzielenie informacji dotyczących postępowania scaleniowego w miejscowości Piestrzec.

W piśmie do Prezesa Najwyższej Izby Kontroli poseł Tomasz Karczmarek zwrócił się z prośbą o 'przeprowadzenie kontroli postępowania scaleniowego obejmującego grunty wsi Piestrzec, gmina Solec-Zdrój (...)'.

posel_kaczmarek_scalenie.jpg
 

Pisma posła Tomasza Kaczmarka do starosty buskiego i Prezesa Najwyższej Izby Kontroli.- zobacz

 

Starosta buski odpowiedział na na list posła Tomasza Kaczmarka w sprawie scalenia gruntów wsi Piestrzec. 

kaczmarek_kolarz_scalanie_gruntow002.jpg
Kliknij na zdjęcie

Zobacz odpowiedź Starosty - pobierz pdf

 

Czytaj również artykuły:

Mieszkańcy Piestrzca żądają unieważnienia procesu scalenia. Chcą przywrócenia działek do układu sprzed scaleniem, a także unieważnienia podpisanych wpisów do dokumentów scaleniowych.... (czyt. więcej)

W piątek 6 września o godzinie 18.00 w budynku OSP w Piestrzcu odbyło się spotkanie mieszkańców sołectwa ze starostą i geodetami zajmującymi się scaleniem gruntów na terenie miejscowości Piestrzec.... (czyt. więcej)

 


 

 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (73)
     

-Obywatel (2013-10-21 10:04:55)

Oj zepsucie straszne, będą pianę toczyć bo Posel Kaczmarek pomógł, a oni na to nie wpadli, że można a nawet trzeba. Lepiej jak niesiołowski zbluzgać wszystkich, brawo!

- (2013-10-21 09:57:04)

Tylko malo inteligentni ludzie zycza smierci drugiemu czlowiekowi ale z drugiej strony czego mozna sie spodziewac po ZIELONEJ HOLOCIE

- (2013-10-21 08:59:00)

Wczoraj podali na WP ze wujek ministra pracy (PSL)byly wiceminister obrony jest niezle umoczony w jakas afere a jak wiadomo ryba psuje sie od glowy

-podziękowania dla Posla Kaczmarka (2013-10-21 08:00:57)

Widać nasłani oczerniają Posła i jego Prawników bo innej partii nawet przez myśl nie przeszło pomóc ludziom bez żądania za to pieniędzy czy obietnic wyborczych jak zrobił to Pan Poseł.
Szkoda, że PSL nie dał prawników aby pomóc swoim wyborcom w Piestrzcu!!!!

-Piestrzec (2013-10-21 07:42:31)

Bardzo dziękujemyza interwencję posla Kaczmarka i Kancelarii Prawnej przy Biurze Poselskim za bezinteresowną pomoc i zainteresowanie problemami Wyborców..... DZIĘKUJEMY!!!!

-ja za pisem (2013-10-20 21:29:26)

jestem neutralnie patrzący na sytuacje w kraju i może pis nie jest idealny ale porządne rozliczenie aferzystów mirów zbychów rychów amber goldów jest potrzebne oraz oczywiście rudego z jego obietnic a i program dla przedsiębiorców pis miał dobry i becikowe dał rozliczał nie tykalnych przez lata jak kiszczak kania jaruzelski których po ochrania

-znajomy (2013-10-20 19:58:32)

narodowców i kaczorowców do jednego wora i do gnoju.obciązyć ich platformowcami i pslowcami będą prędzej zatapiać się w tym bagnie jaki nam w tym kraju zrobili.w kraju biedy, bezprawia i korupcji.polsko dokąd zdążasz,płakać się chce tylko łez już brak.

- (2013-10-20 18:27:09)

Tak trzymac panie posle Busko z PISem

- (2013-10-20 16:45:23)

Pan minister pracy Kosiniak Kamysz[PSL]stwierdzil ostatnio na antenie radia ze zna ludzi ktorzy przy zarobkach 1200zl calkiem dobrze sobie radza.Pozdrawiam wyborcow PSL haaaaaaaaaaaaaaa





- (2013-10-20 16:33:47)

Dozynki festyny i rodzina na swoim to jest cale PSL i kazdy troche zorientowany nie zaprzeczy wiec chcac cos zmienic trzeba isc i glosowac a nie tylko plakac jak jest zle

-c (2013-10-20 16:24:28)

PSL tylko bez Gowina , czy jak mu tam.

- (2013-10-20 15:54:31)

Tylko PIS

-dodaję (2013-10-20 13:15:23)

PSL też nie TYLKO GŁĄBY Z ZIEMI BUSKIEJ.TERAZ ONI MAJĄ 'WŁADZIĘ'w Busku i niech koś zaprzeczy.

-tylko pis jest potrzebny (2013-10-20 11:16:36)

reszta to tzw chorągiewki lub jak kto woli świnie które idą tam gdzie jest większe koryto i nie ważne czyja ręka je przyniosła

- (2013-10-20 10:23:05)

Macie swoie PSL za rok wybory zobaczymy jak bedziecie glosowac juz cala polska sie przekonala co oni sa warci tylko swietokrzyskie daje sie dymac

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry