swietokrzyskie.info

Wtorek, 23 czerwca 2026, Do końca roku 191 dni Imieniny: Albina, Wandy, Zenona

Wiadomosci

VII Turniej Tenisa Ziemnego Par Deblowych Nauczycieli (fotoreportaż)

Dodane: Kasia Data: 2013-10-09 13:38:41 (czytane: 16231)  Wersja do druku

Już po raz siódmy, w dniu 6 października 2013r., z okazji zbliżającego się Dnia Edukacji Narodowej nauczyciele spotkali się, by rozegrać rekreacyjno-sportowy Turniej Tenisa Ziemnego Par Deblowych.

W tym roku na zaproszenie organizatora - nauczyciela ZSP Nr 1w Busku-Zdroju - Adriana Szumilasa, w rywalizacji brali udział zarówno pracownicy szkół buskiego regionu, jak również pobliskiego Chmielnika. 

Spośród uczestników przybyłych na korty przy stadionie BOSiR zostały rozlosowane pary deblowe, które rywalizowały w dwóch grupach eliminacyjnych.  Zwycięzcy grup grali finał, pary z drugich miejsc - mały finał.

 turniej_tenisa1.jpg


Tegoroczne turniejowe pary to:


Sylwester Panek/Sławomir Wrona
Marcin Kryczka/Rafał Prędki
Winicjusz Zalewski/Radosław Sędzielewski
Przemysław Jaskólski/Andrzej Habrowski
Witold Zalewski/Krzysztof Dulnik
Janusz Jurczyk/Robert Papaj
Przemysław Bobowiec/Adrian Szumilas

turniej_tenisa.jpg 


Tytuł „Najlepszej Nauczycielskiej Pary Deblowej Tenisa Ziemnego 2013” wywalczyła para Winicjusz Zalewski/Radosław Sędzielewski, pokonując w finale parę Janusz Jurczyk/Robert Papaj. Trzecie miejsce zajęli Witold Zalewski/Krzysztof Dulnik, zwyciężając parę Przemysław Bobowiec/Adrian Szumilas.
Gratulacje dla wszystkich uczestników oraz podziękowania dla organizatorów.


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (11)
     

-1 (2014-03-31 17:14:47)

-1'

jj (2013-10-11 20:52:18)

Szumi nie ma sprawy. W takich imprezach zawsze chętnie pomogę!!!

-;) (2013-10-11 08:51:27)

W tym roku najmocniejsza ekipa z "Mechanika"

-ASport (2013-10-11 08:31:42)

Specjalne podziękowania dla Janusza Jurczyka nauczyciela ZSTI za pomoc przy organizacji Turnieju. Dzięki !!!!!!!

(2013-10-10 20:16:30)

A gdzie najlepszy buski tenisista?

(:-:) (2013-10-10 15:01:55)

W-f -sta to nie zawód, to styl życia!!!!!

BOB (2013-10-10 13:43:00)

Winek a ja na ciebie stówkę postawiłem. you- oddajesz.:::))))))

-zainteresowana (2013-10-10 12:15:47)

Gratulacje dla Pana Sędzielewskiego.
To już kolejny rok na podium.
Powodzienia w kolejnych latach

miszczu (2013-10-10 00:15:01)

Fajna sprawa! Szkoda, że nie mogłem przyjść pokibicować.

Buski Misiek (2013-10-09 20:44:42)

Jedna rzecz która idzie w lepszym kierunku w Busku. Z kliki wzajemnej adoracji mamy początki całkiem fajnej imprezy i prawdziwego mini TURNIEJU nauczycieli. Fajna sprawa, nic tylko zazdrościć miłej zabawy i nauczycielskiego stanu.

- (2013-10-09 17:42:40)

ten w tej czapie zimowej to nauczyciel?

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry