VII Turniej Tenisa Ziemnego Par Deblowych Nauczycieli (fotoreportaż)
2013-10-09 13:38:41

Już po raz siódmy, w dniu 6 października 2013r., z okazji zbliżającego się Dnia Edukacji Narodowej nauczyciele spotkali się, by rozegrać rekreacyjno-sportowy Turniej Tenisa Ziemnego Par Deblowych.


W tym roku na zaproszenie organizatora - nauczyciela ZSP Nr 1w Busku-Zdroju - Adriana Szumilasa, w rywalizacji brali udział zarówno pracownicy szkół buskiego regionu, jak również pobliskiego Chmielnika. 

Spośród uczestników przybyłych na korty przy stadionie BOSiR zostały rozlosowane pary deblowe, które rywalizowały w dwóch grupach eliminacyjnych.  Zwycięzcy grup grali finał, pary z drugich miejsc - mały finał.

 turniej_tenisa1.jpg


Tegoroczne turniejowe pary to:


Sylwester Panek/Sławomir Wrona
Marcin Kryczka/Rafał Prędki
Winicjusz Zalewski/Radosław Sędzielewski
Przemysław Jaskólski/Andrzej Habrowski
Witold Zalewski/Krzysztof Dulnik
Janusz Jurczyk/Robert Papaj
Przemysław Bobowiec/Adrian Szumilas

turniej_tenisa.jpg 


Tytuł „Najlepszej Nauczycielskiej Pary Deblowej Tenisa Ziemnego 2013” wywalczyła para Winicjusz Zalewski/Radosław Sędzielewski, pokonując w finale parę Janusz Jurczyk/Robert Papaj. Trzecie miejsce zajęli Witold Zalewski/Krzysztof Dulnik, zwyciężając parę Przemysław Bobowiec/Adrian Szumilas.
Gratulacje dla wszystkich uczestników oraz podziękowania dla organizatorów.






https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=15157