swietokrzyskie.info

Wtorek, 23 czerwca 2026, Do końca roku 191 dni Imieniny: Albina, Wandy, Zenona

Wiadomosci

Kolejna inwestycja w buskim szpitalu

Dodane: Kasia Data: 2013-10-03 10:28:58 (czytane: 22791)  Wersja do druku

W środę 2 października 2013r. w szpitalu w Busku-Zdroju została podpisana umowa na budowę nowoczesnego bloku operacyjnego. Koszt inwestycji, której zakończenie planuje się w listopadzie 2014 roku, wynosi 6 mln 467 tys. zł.

Umowa na wykonanie zadania pod nazwą: "Rozbudowa Zespołu Opieki Zdrowotnej w Busku-Zdroju o nowy Blok Operacyjny" została podpisana pomiędzy Zespołem Opieki Zdrowotnej w Busku-Zdroju reprezentowanym przez dyrektora dr n. med. Grzegorza Gałuszkę, a Firmą "Anna - Bud" reprezentowaną przez właściciela - Annę Bartela oraz dyrektora Henryka Jankowskiego w obecności starosty buskiego Jerzego Kolarza.

blok_operacyjny_zoz.jpg


Inwestycja, której koszt wynosi 6 mln 467 tys. zł, realizowana będzie w ramach projektu pn "Poprawa warunków udzielania świadczeń zdrowotnych w Zespole Opieki Zdrowotnej w Busku-Zdroju poprzez modernizację Oddziału Intensywnej Terapii, Bloku Operacyjnego i Izby Przyjęć", współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Działania 5.1 Inwestycje w infrastrukturę ochrony zdrowia Osi 5.

 blok_operacyjny_zoz1_1.jpg


Projekt będzie polegał na budowie niezależnego budynku bloku operacyjnego z trzema salami operacyjnymi z nowoczesną aparaturą. Zakończenie inwestycji planuje się pod koniec listopada 2014 roku.



  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (51)
     

-do kolegi (2013-10-06 18:29:05)

Ryży wypijesz zdrowie w knajpie u żyda w Bsck.Tam masz zawsze rachunek otwarty,i nie tylko.Chlałeś tam jak byłeś burmistrzem i teraz też chlasz,pracownicy obecnego i sam ukochany oraz jego żona też często tam bywają.

-do kolegi (2013-10-06 07:17:07)

chcialbym miec takiegpo kolege;)niestety trzeba przewaznie wyjechac daleko od polactwa zeby zaczac myslec tak jak Ty....pisz tu smialo bo to wielu moze dac troche do myslenia:)pozdrawiam.

- (2013-10-06 00:48:31)

3 ch....ów na jednym zdjęciu , kolega pisze jaki to dobry człowiek z pana L . kolego wróć tu i sam zauważ jaki to aferzysta i zł...ej

-kolega (2013-10-05 21:48:48)

Widzisz Grzeniu. Nic się nie zmieniłeś i niczego cię życie nie nauczyło. Im będziesz lepszy dla ludzi tym więcej dostaniesz po głowie. Przecież te wpisy to robi jeden lub kilka osób które same do niczego w życiu nie doszły a ciebie nienawidzą bo jesteś z ich środowiska. Ty poszedłeś do przodu a oni zostali w tyle. Przypomnij sobie co ci zawsze mówiłem. Skończ z pomaganiem ludziom. Przestań pomagać, doradzać itp. Zacznij myśleć inaczej. Pamiętaj że ludzie nie doceniają pomocy. Zastanów się nad tym co ci zawsze mówiłem. Wsiadaj w samolot i przyjedź. Daj sobie spokój z tą Polską. Tu się nic nie zmieni. Tu jest bagno. Kraj bez przyszłości. Kiedyś uznasz że miałem rację ale będzie za późno. Masz wizę. Byłeś tu i widziałeś normalne życie. Teraz młody przyjacielu wypiję za twoje powodzenie. Napisz mail. Nie obrażaj się za to co ci ostatnio powiedziałem. Czekam na mail.

-bojan (2013-10-05 21:48:28)

No i ciekawe komu sprzedadzą szpital po skończeniu inwestycji.

-bojan (2013-10-05 21:46:47)

Buraki z PSL czytaj: Proste Sejmowe Lizusy, jeszcze w świętokrzyskim maja swoja tchórzą nore...

-111 (2013-10-05 21:25:03)

co tam robi ten przydupnik Wąsowicza ten Lasak.Nieudacznik poprzednio i nieudacznik obecnie KORYCIARZ

- (2013-10-05 19:06:13)

Jak ta Anna Bud tak buduje jak ubrała się szefowa to czarno to widzę ha ha ha. Ale wiocha

-- (2013-10-05 10:18:31)

rowerzysta się uśmiecha jak dobrze być rowerzystą.Odpowiedzialność najlepiej z boku dotrzymywać kroku.Tylko Andrzeje mogłyby ten chłam zmienić.Tylko AS przesunięty w odpowiednim czasie dałby radę i jeszcze by dał.

-- (2013-10-05 09:48:21)

rowerzysta się uśmiecha jak dobrze być rowerzystą.Odpowiedzialność najlepiej z boku dotrzymywać kroku.Tylko Andrzeje mogłyby ten chłam zmienić.Tylko AS przesunięty w odpowiednim czasie dałby radę i jeszcze by dał.

-- (2013-10-05 09:47:41)

rowerzysta się uśmiecha jak dobrze być rowerzystą.Odpowiedzialność najlepiej z boku dotrzymywać kroku.Tylko Andrzeje mogłyby ten chłam zmienić.Tylko AS przesunięty w odpowiednim czasie dałby radę i jeszcze by dał.

-- (2013-10-05 09:47:13)

rowerzysta się uśmiecha jak dobrze być rowerzystą.Odpowiedzialność najlepiej z boku dotrzymywać kroku.Tylko Andrzeje mogłyby ten chłam zmienić.Tylko AS przesunięty w odpowiednim czasie dałby radę i jeszcze by dał.

- (2013-10-05 09:40:54)

Nieudaczniki z PSL

- (2013-10-04 22:35:12)

rozliczy ktos ile poszlo na bok? do kiesy peeselowcow? cudow nie ma. dziela sie niestety

- (2013-10-04 21:24:02)

Dobre to stanowisko dyrektorkiem być.Jak to człowiek ogłady, czytaj. okrągłości nabiera!! Garniturek już na szwach napięty. a co to będzie dalej? Przy ilu jeszcze przetargach taki dyrektorek nijaki się napasie? BO jakby tak starostka się napasł to i by się przydało- bo ususzony jak suszona śliwka - widać chowa kasę do słoików i zakopuje (chitry) na czarną godzinę, zamiast jedzenia sobie trochę kupić.Może taki image ma- nie wypasiony- widać nie kradnie.Szpitalny dyrektorek przynajmniej wygląda. A ten szpitalny łysiejący kierowniczek zmęczony cokolwiek.Walnij facet lufę- będzie lepiej

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry