swietokrzyskie.info

Wtorek, 23 czerwca 2026, Do końca roku 191 dni Imieniny: Albina, Wandy, Zenona

Wiadomosci

Damian Łata - Mistrz Polski GSMP w Grupie N

Dodane: Kasia Data: 2013-09-24 10:04:50 (czytane: 22690)  Wersja do druku

Zakończył się kolejny sezon Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski, w których Damian Łata z Buska-Zdroju został Mistrzem Polski w Grupie N.


Damian Łata: „A więc stało się - kolejny sezon Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski przeszedł do historii. Nam niestety nie udało się dojechać do mety ostatniego wyścigowego weekendu, a szkoda, bo liczyliśmy na dobry finisz. 

Mimo końcowej awarii najważniejsze, że nie daliśmy sobie odebrać wypracowanej  przewagi i kończymy kolejny sezon startów w GSMP z sukcesem w postaci tytułu Mistrza Polski Grupy N. Osiem startów zakończonych na podium, w tym siedem wygranych rund - taki dorobek pozwolił zebrać bezcenne 155 punktów.

 damian_lata.jpg

Wynik cieszy tym bardziej, że każdy pojedynczy punkt to rezultat nie tylko czasów osiąganych w podjazdach wyścigowych, ale także ciężka praca całego zespołu, która trwa na długo przed startem. Przy okazji tego podsumowania chciałbym bardzo podziękować za zaangażowanie naszym partnerom, członkom naszego zespołu i kibicom, którzy 'szczelnie' wypełniali trasę. Taki widok potrafi kierowcy dodać skrzydeł.

Szczególne podziękowania za pomoc w całym sezonie dla  Witek Motorsport oraz dla Grzegorza Maja i Krzysztofa Forysia".

zdjęcia Arkadiusz Bar


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (33)
     

benygela (2015-04-04 03:31:54)

Super pomysł! Sama bym nie wpadła na to, żeby tak rozwiązać ten problem.

- (2013-09-26 12:01:18)

kto potracil policjanta?

- do zenka (2013-09-26 01:48:23)

zenek szlaufie nie spinaj sie, tylko wytrzep za garażem, świat nabierze nowych barw zazdrośniku :) a jak nie ma prawka to dobrze, bo nie mają co zabrać ;)

-Kuba (2013-09-26 01:38:53)

GRATULACJE :)

-Lukas G (2013-09-25 16:08:42)

super, Busko ma mistrza!!!

-zenek (2013-09-25 14:57:52)

Co do "prawka" to zapewne już odzyskał, ale był okres taki ze mu zabrali i ", "jeździł" (wręcz wariował) sobie elegancko po mieście, jakby nigdy nic bez prawa jazdy, ....dziwi mnie że taka osoba która, miała wiele konfliktów z policją na tym tle, plus potrącenie policjanta, jest tratowana niczym bohater narodowy!!! nie ma czego zazdrościć. Mimo wszystko gratulacje, moze facet zmądrzał i nabrał jakiejś pokory.

-@ zuza (2013-09-25 10:39:05)

prawdopodobnie Ty nie masz mózgu. Widzisz, to jest ta różnica on bez prawa jazdy jeździ lepiej niż ty z nim haha.

GRATULACJE dla Damiana !

-Zenonek (2013-09-25 10:35:04)

Ma prawo jazdy, licencje wyscigowa, rajdowa, a zuza prawdopodobnie nie ma org.........

-zuza (2013-09-25 10:12:05)

ale on prawdopodobnie nie ma prawa jazdy

-L (2013-09-25 10:02:07)

Gratulacje!!! Teraz czas na Open :)

-bezstronny (2013-09-25 08:22:03)

-zenek Popatrz na swoją przeszłość. Ideałem nie jesteś a mistrzem nie będziesz.

-An (2013-09-25 07:12:16)

Gratulacje Damian !

- (2013-09-25 05:17:10)

Jak zwykle szopka w komentarzach. Zazdrośni ludzie to 90 procent piszących komentarze, pod każdym artykułem to samo, co byś nie zrobił to w lyzce wody chcą topić, powinni totolotka pokasowac

-niedzwiedz (2013-09-25 00:26:35)

poprostu GRATULACJE :)

-btc (2013-09-24 23:58:56)

zenek zamilcz gartulacje dla Damiana oby tak dalej :)

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry