swietokrzyskie.info

Środa, 24 czerwca 2026, Do końca roku 191 dni Imieniny: Danuty, Jana, Janiny

Wiadomosci

Damian Łata - Mistrz Polski GSMP w Grupie N

Dodane: Kasia Data: 2013-09-24 10:04:50 (czytane: 22692)  Wersja do druku

Zakończył się kolejny sezon Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski, w których Damian Łata z Buska-Zdroju został Mistrzem Polski w Grupie N.


Damian Łata: „A więc stało się - kolejny sezon Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski przeszedł do historii. Nam niestety nie udało się dojechać do mety ostatniego wyścigowego weekendu, a szkoda, bo liczyliśmy na dobry finisz. 

Mimo końcowej awarii najważniejsze, że nie daliśmy sobie odebrać wypracowanej  przewagi i kończymy kolejny sezon startów w GSMP z sukcesem w postaci tytułu Mistrza Polski Grupy N. Osiem startów zakończonych na podium, w tym siedem wygranych rund - taki dorobek pozwolił zebrać bezcenne 155 punktów.

 damian_lata.jpg

Wynik cieszy tym bardziej, że każdy pojedynczy punkt to rezultat nie tylko czasów osiąganych w podjazdach wyścigowych, ale także ciężka praca całego zespołu, która trwa na długo przed startem. Przy okazji tego podsumowania chciałbym bardzo podziękować za zaangażowanie naszym partnerom, członkom naszego zespołu i kibicom, którzy 'szczelnie' wypełniali trasę. Taki widok potrafi kierowcy dodać skrzydeł.

Szczególne podziękowania za pomoc w całym sezonie dla  Witek Motorsport oraz dla Grzegorza Maja i Krzysztofa Forysia".

zdjęcia Arkadiusz Bar


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (33)
     

-artek (2013-09-24 22:33:17)

GRATULACJE DAMIANO...SUPER ZE DAJESZ RADE TRZYMAĆ GAZ DO KOŃCA!!!!POZDRO

-zenek (2013-09-24 21:21:19)

-- al (2013-09-24 19:53:29)

,,-zenek (2013-09-24 15:08:19)

Hmmmmmm, ciekawe....osoba która miała zabrane prawo jazdy, konflikty z policją, potraciła kobiete dalej bezkarnie i bezwstydnie jeździ samochodem, szczycąc się tytułami.....gdzie tu jest prawo...."

- jak sam napisałeś miała , to było w przeszłości.
Dziś jest tu i teraz jest super !
Gratulacje Damian !!!

No tak!!!! opłaciły się wariackie treningi po mieście,jazda bez prawka,potrącenie policjanta!!! ale co tam!!! liczy się tu i teraz!!!! ale bohatera mamy, powód do dumy!!! ale oczywiście, wszystko to zostanie zinterpretowane jako zwykła, ludzka zazdrość....

-asdfg (2013-09-24 20:15:07)

No Gratulacje :) Wiedzielm, ze kiedys to nastapi oby tak dalej , dalszych sukcesow i mniej zaspawanych tlokow hehehe

-- al (2013-09-24 19:53:29)

,,-zenek (2013-09-24 15:08:19)

Hmmmmmm, ciekawe....osoba która miała zabrane prawo jazdy, konflikty z policją, potraciła kobiete dalej bezkarnie i bezwstydnie jeździ samochodem, szczycąc się tytułami.....gdzie tu jest prawo...."

- jak sam napisałeś miała , to było w przeszłości.
Dziś jest tu i teraz jest super !
Gratulacje Damian !!!

-- ala (2013-09-24 19:48:25)

Gratulacje , Damianku jesteśmy z Ciebie dumni.

-Arkadiusz Krzemiński (2013-09-24 19:44:22)

Gratuluję Damian 1 :)

- (2013-09-24 18:40:13)

konkurencja pisze opinie o autach mając takie same 2-3 tyś. drożej a inni żałośni bo są zazdrośni sukcesów, jak widać nie byle jakich

-bulion (2013-09-24 18:23:20)

Zazdrość i zawiść ludzi nie zna granic.
A dla laureata tytułu gratulacje.

-Karol (2013-09-24 18:02:08)

Brawo Grubasku !!! :D teraz ino do przodu :) pozdro

-cichy (2013-09-24 17:16:36)

wiedziałem że nastąpi ten dzień Brawo Damian czekamy na dalsze sukcesy.

-bulion (2013-09-24 16:55:33)

Zazdrość i zawiść ludzi nie zna granic.
A dla laureata tytułu gratulacje.

-:) (2013-09-24 15:39:07)

Gratki dla Łatki

-zenek (2013-09-24 15:08:19)

Hmmmmmm, ciekawe....osoba która miała zabrane prawo jazdy, konflikty z policją, potraciła kobiete dalej bezkarnie i bezwstydnie jeździ samochodem, szczycąc się tytułami.....gdzie tu jest prawo....

-Maciek (2013-09-24 14:46:46)

Super. Regionalny akcent na szeroką skalę:) Brawo :) Dalszych sukcesów.

-Kicaj (2013-09-24 14:34:07)

nie piszą tu o komisie tylko o osiągnięciach w GSMP więc ten komentarz jest zbędny.


Brawo Łata !!!

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry