swietokrzyskie.info

Środa, 24 czerwca 2026, Do końca roku 190 dni Imieniny: Danuty, Jana, Janiny

Wiadomosci

Odznaczenia za długoletnią służbę

Dodane: Kasia Data: 2013-09-12 15:33:31 (czytane: 16858)  Wersja do druku

Podczas czwartkowej sesji Rady Miejskiej, która odbyła się w sali konferencyjnej Buskiego Samorządowego Centrum Kultury, wojewoda świętokrzyski pani Bożentyna Pałka-Koruba wręczyła pracownikom Urzędu medale za długoletnią służbę na rzecz państwa.

 odznaczenia_umig3.jpg

Złotym medalem za długoletnią służbę na rzecz państwa, który przyznawany jest po 30 latach pracy, zostali odznaczeni: Anna Janas naczelnik Wydziału Rozwoju Strategicznego, Inwestycji i Drogownictwa, Wiesław Ciepierski naczelnik Wydziału Gospodarki Komunalnej, Utrzymania Mienia, Ochrony Środowiska i Rolnictwa oraz Krzysztof Tometczak  inspektor w Wydziale Gospodarki Mieniem i Nadzoru Właścicielskiego.

 

 odznaczenia_umig.jpg


odznaczenia_umig2.jpg

Medale srebrne, przyznawane po 20 latach służby, otrzymali Renata Matyja inspektor w Wydziale Urbanistyki i Architektury, Rafał Ryś inspektor w Wydziale Gospodarki Komunalnej, Utrzymania Mienia, Ochrony Środowiska i Rolnictwa.

Medale brązowe, przyznawane po 10 latach pracy, przyznano Annie Papaj zastępcy naczelnika Wydziału Oświaty i Infrastruktury Społecznej, Andrzejowi Traczowi naczelnikowi Wydziału Urbanistyki i Architektury oraz Jakubowi Karpińskiemu  inspektorowi w Wydziale Organizacyjno-Administracyjnym.

Wojewoda pogratulowała wszystkim nagrodzonym, podkreślając, że medale są nagrodą za rzetelną i uczciwą pracę.

/kr/


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (20)
     

- (2013-09-12 18:08:19)

Najlepsze jest urzędas że daje odznaczenie urzędasowi.... Taki medal za siedzenie za biurkiem

-idę o zakład (2013-09-12 17:26:50)

idę o zakład że oblewka i popijawa będzie w Detsławie lub w Cynamonie w BSCK.A zobaczycie jakie komentarze będą w tym szmatławcu buskim podobno KORSO pod kierownictwem zgadnijcie?

- (2013-09-12 17:07:17)

wstyd mi za Busko
jakie odznaczenia
za co

-oo7 (2013-09-12 16:48:57)

Odznaczenia za długoletnią służbę na rzecz państwa, ale czy na rzecz obywatela też?

- (2013-09-12 16:38:13)

Gdzie jest ten pierwszy komentarz?

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry