Odznaczenia za długoletnią służbę
2013-09-12 15:33:31

Podczas czwartkowej sesji Rady Miejskiej, która odbyła się w sali konferencyjnej Buskiego Samorządowego Centrum Kultury, wojewoda świętokrzyski pani Bożentyna Pałka-Koruba wręczyła pracownikom Urzędu medale za długoletnią służbę na rzecz państwa.


 odznaczenia_umig3.jpg

Złotym medalem za długoletnią służbę na rzecz państwa, który przyznawany jest po 30 latach pracy, zostali odznaczeni: Anna Janas naczelnik Wydziału Rozwoju Strategicznego, Inwestycji i Drogownictwa, Wiesław Ciepierski naczelnik Wydziału Gospodarki Komunalnej, Utrzymania Mienia, Ochrony Środowiska i Rolnictwa oraz Krzysztof Tometczak  inspektor w Wydziale Gospodarki Mieniem i Nadzoru Właścicielskiego.

 

 odznaczenia_umig.jpg


odznaczenia_umig2.jpg

Medale srebrne, przyznawane po 20 latach służby, otrzymali Renata Matyja inspektor w Wydziale Urbanistyki i Architektury, Rafał Ryś inspektor w Wydziale Gospodarki Komunalnej, Utrzymania Mienia, Ochrony Środowiska i Rolnictwa.

Medale brązowe, przyznawane po 10 latach pracy, przyznano Annie Papaj zastępcy naczelnika Wydziału Oświaty i Infrastruktury Społecznej, Andrzejowi Traczowi naczelnikowi Wydziału Urbanistyki i Architektury oraz Jakubowi Karpińskiemu  inspektorowi w Wydziale Organizacyjno-Administracyjnym.

Wojewoda pogratulowała wszystkim nagrodzonym, podkreślając, że medale są nagrodą za rzetelną i uczciwą pracę.

/kr/












https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=14961