Podczas czwartkowej sesji Rady Miejskiej, która odbyła się w sali konferencyjnej Buskiego Samorządowego Centrum Kultury, wojewoda świętokrzyski pani Bożentyna Pałka-Koruba wręczyła pracownikom Urzędu medale za długoletnią służbę na rzecz państwa.

Złotym medalem za długoletnią służbę na rzecz państwa, który przyznawany jest po 30 latach pracy, zostali odznaczeni: Anna Janas naczelnik Wydziału Rozwoju Strategicznego, Inwestycji i Drogownictwa, Wiesław Ciepierski naczelnik Wydziału Gospodarki Komunalnej, Utrzymania Mienia, Ochrony Środowiska i Rolnictwa oraz Krzysztof Tometczak inspektor w Wydziale Gospodarki Mieniem i Nadzoru Właścicielskiego.

Medale srebrne, przyznawane po 20 latach służby, otrzymali Renata Matyja inspektor w Wydziale Urbanistyki i Architektury, Rafał Ryś inspektor w Wydziale Gospodarki Komunalnej, Utrzymania Mienia, Ochrony Środowiska i Rolnictwa.
Medale brązowe, przyznawane po 10 latach pracy, przyznano Annie Papaj zastępcy naczelnika Wydziału Oświaty i Infrastruktury Społecznej, Andrzejowi Traczowi naczelnikowi Wydziału Urbanistyki i Architektury oraz Jakubowi Karpińskiemu inspektorowi w Wydziale Organizacyjno-Administracyjnym.
Wojewoda pogratulowała wszystkim nagrodzonym, podkreślając, że medale są nagrodą za rzetelną i uczciwą pracę.
/kr/