swietokrzyskie.info


Środa, 24 czerwca 2026, Do końca roku 190 dni Imieniny: Danuty, Jana, Janiny

Wiadomosci

Złoty medal i rekord Mateusza Wróbla

Dodane: Kasia Data: 2013-09-03 14:42:58 (czytane: 12221)  Wersja do druku

Mateusz Wróbel ze Słoneczka Busko-Zdrój odniósł duży sukces podczas VIII Pucharu Europy Dzieci w lekkiej atletyce, który odbył się w Warszawie. Zawodnik trenowany przez Zdzisława Perepiczko w pięknym stylu wygrał bieg na 300 metrów z czasem 38,48 sekundy.

Jest to bardzo dobry wynik i rekord Pucharu Europy Dzieci. Dotychczasowy rekord należał od 2008 roku do Dilinskasa Arnasa z Litwy  i wynosił 38,53 sekundy.

 sloneczko_mateusz_wrobel.jpg

sloneczko_mateusz_wrobel1.jpg 

Mateusz w walce po złoty medal pewnie wyprzedził zawodników z Węgier, Litwy, Ukrainy, Słowacji, Czech, Estonii, Łotwy. Dodajmy, że Mateusz Wróbel był jedynym reprezentantem Kielecczyzny na tych zawodach.

Mateuszowi serdecznie gratulujemy!



  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (11)
     

- (2013-09-06 07:56:07)

Piłkarzy powinni podesłać na treningi może by szybciej za piłka biegali.

-Jarosław Kruk (2013-09-04 15:33:38)

Gratulacje dla Mateusza! Gratulacje i wyrazy uznania dla Pana Zdzisława Perepiczko, wspaniałego buskiego trenera!
Pan Trener od lat wykonuje świetną robotę, klub i jego wychowankowie są znakomitymi ambasadorami Buska i buskiego sportu.
Oby inni chcieli się od nich uczyć, kopiować ich wzorce i metody.

-Kasa (2013-09-04 08:27:09)

Brawo dla takich sportowców powinny być przeznaczane fundusze a nie na bardzo kiepska piłka nożna.Czym sie w piłce mogą pochwalić ,chyba walkami w klatkach kibiców... bo na pewno nie sukcesami.

- (2013-09-04 07:35:43)

Brawo dla Pana trenera choć go osobiście nie znam to fajnie że ktoś promuje bieganie, sam troszkę biegam fajna sprawa tak trzymać:)

-ghf (2013-09-03 21:44:25)

Ja też widuję, ale w centrum miasta, tylko zazwyczaj to są młodsi ludzie (liceum/ studenci).

-busko (2013-09-03 20:48:16)

MATEUSZ BRAWO TAK TRZYMAJ!TO DOPIERO POCZĄTEK GRATULACJE.WIEM ŻE BĘDZIEMY MIEĆ OLIMPIJCZYKA Z BUSKA. TO TY NIM BĘDZIESZ.TYLKO JEDNO NIE PODDAJ SIĘ SŁAWIE TERAZ,ONA CIĘ SAMA ZNAJDZIE.BĄDŹ CIERPLIWY I PRACUJ.

-do xtz (2013-09-03 20:46:22)

widocznie za mało kolego z domku wychodzisz, bo ja co chwile widzę biegaczy w parku

-Ela (2013-09-03 19:35:19)

Wielkie B R A W A i G R A T U L A C I E dla Mateusza i jego trenera.

-xtz (2013-09-03 18:19:37)

Brawo ! Bieganie coraz popularniejsze, ale w Busku to rzadko kogo widzę żeby biegał, nikomu się nie chce?

-sympatyk biegów (2013-09-03 17:53:42)

Gratulacje dla Mateusza i Trenera oraz wszystkich lekkoatletów.Tak trzymać.

-retusz (2013-09-03 14:47:10)

ze STOPNICY.....

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry