swietokrzyskie.info

Środa, 24 czerwca 2026, Do końca roku 190 dni Imieniny: Danuty, Jana, Janiny

Wiadomosci

Dziesięciolecie Ziemi Buskiej

Dodane: Agnieszka Data: 2013-08-31 10:41:51 (czytane: 15782)  Wersja do druku

W słoneczne niedzielne popołudnie Stowarzyszenie Ziemia Buska świętowało swoje dziesiąte urodziny wspólnie z mieszkańcami Buska-Zdroju. Pyszne lody dla wszystkich spacerujących aleją Mickiewicza ufundowali członkowie Stowarzyszenia.

Każde dziecko zostało obdarowane również żółtym balonikiem z jubileuszowym logo.

Słodkie chwile na ulicy Mickiewicza były również doskonałą okazją do spotkania z mieszkańcami oraz wielu ciekawych rozmów. Na wszystkie tematy można było porozmawiać między innymi z Wojewodą Bożentyną Pałka - Koruba, Prezesem Ziemi Buskiej Jackiem Strzeleckim, radnymi Witoldem Gajwskim i Piotrem Wąsowiczem.

ziemia_buska001.jpg 

Spotkanie podsumował Prezes Jacek Strzelecki słowami: "Tak mało jest w naszej codzienności chwil w których możemy się uśmiechnąć, chwil w których możemy odsapnąć od codziennych trosk i lokalnej polityki. Ten dzień będę długo pamiętał z wielu powodów, a miedzy innym dlatego, że mogliśmy się spotkać w gronie przyjaciół, porozmawiać z mieszkańcami, a przede wszystkim dostarczyć mieszkańcom i spacerowiczom powodów do chwili uśmiechu w niedzielne popołudnie".

Stowarzyszenie
ZIEMIA BUSKA

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (56)
     

-mm (2013-09-01 15:44:46)

elita... pożal się Boże!!!

-Michał (2013-09-01 14:26:55)

Źyczę 100 lat

- (2013-09-01 13:10:46)

o 10 lat za długo

-Kasia (2013-09-01 13:06:21)

A mnie działanie Z.B się podoba. Ludzie tam działający są zawsze mili, uśmiechnięci, przyjażni.

- (2013-09-01 12:49:25)

no cóż ta babcia z Kielc (raczej ze Zbludowic)już sobie szuka nowego koryta przy nadchodzących władzach.

- (2013-09-01 12:41:01)

Ciekawe co obecni potraktują jako swój sukces

- (2013-09-01 11:48:17)

Pyszne lody postawili, cóż za wyczyn

-do poniżej (2013-09-01 11:42:16)

Kibel w parku za kilkaset tys.mini golf komu i po co,oślepiające oświetlenie w nowym parku i nasz Bycok,a w zasadzie jego połowa.To tylko niektóre sukcesy i powód do dumy ze strony ZB.

- (2013-09-01 11:36:52)

A ciekawe kto się tego koryta tak usilnie trzyma .

-do (2013-09-01 10:16:03) (2013-09-01 11:17:23)

A może spojrzysz w lustro i ty odpowiesz skąd tyle perfidii i zakłamania w was?
Skąd takie parcie do koryta, wręcz po trupach?

- (2013-09-01 10:16:03)

Ciekawe skąd tyle żółci i nienawiści w was, czyżby wodzu na was to przelewał, bo zazdrośći, ?

-misiek (2013-09-01 09:37:56)

Niesmaczne! Ich opiekun, pan poseł Miodowicz kończył się w szpitalu, a oni, zamiast czuwać przy nim w ostatnich w jego ostatnich chwilach, to na Mickiewicza urządzili sobie ''baloniki i kolorowe jarmarki''! Fuj!

a z nimi razem pani wojewoda! Pigmalion KM umiera a Galatea BPK świętuje! Fuj! Wstyd!

- (2013-09-01 03:38:02)

fachowców moze i mamy tyle ze muszą wykonywac projekty zaplanowane przez poprzedników miedzyiinymi z ZB-PO

- (2013-09-01 00:40:37)

Psy do budy!!

- (2013-09-01 00:40:23)

Psy do budy!!

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry