W słoneczne niedzielne popołudnie Stowarzyszenie Ziemia Buska świętowało swoje dziesiąte urodziny wspólnie z mieszkańcami Buska-Zdroju. Pyszne lody dla wszystkich spacerujących aleją Mickiewicza ufundowali członkowie Stowarzyszenia.
Każde dziecko zostało obdarowane również żółtym balonikiem z jubileuszowym logo.
Słodkie chwile na ulicy Mickiewicza były również doskonałą okazją do spotkania z mieszkańcami oraz wielu ciekawych rozmów. Na wszystkie tematy można było porozmawiać między innymi z Wojewodą Bożentyną Pałka - Koruba, Prezesem Ziemi Buskiej Jackiem Strzeleckim, radnymi Witoldem Gajwskim i Piotrem Wąsowiczem.
Spotkanie podsumował Prezes Jacek Strzelecki słowami: "Tak mało jest w naszej codzienności chwil w których możemy się uśmiechnąć, chwil w których możemy odsapnąć od codziennych trosk i lokalnej polityki. Ten dzień będę długo pamiętał z wielu powodów, a miedzy innym dlatego, że mogliśmy się spotkać w gronie przyjaciół, porozmawiać z mieszkańcami, a przede wszystkim dostarczyć mieszkańcom i spacerowiczom powodów do chwili uśmiechu w niedzielne popołudnie".
Stowarzyszenie
ZIEMIA BUSKA