Dziesięciolecie Ziemi Buskiej
2013-08-31 10:41:51

W słoneczne niedzielne popołudnie Stowarzyszenie Ziemia Buska świętowało swoje dziesiąte urodziny wspólnie z mieszkańcami Buska-Zdroju. Pyszne lody dla wszystkich spacerujących aleją Mickiewicza ufundowali członkowie Stowarzyszenia.


Każde dziecko zostało obdarowane również żółtym balonikiem z jubileuszowym logo.

Słodkie chwile na ulicy Mickiewicza były również doskonałą okazją do spotkania z mieszkańcami oraz wielu ciekawych rozmów. Na wszystkie tematy można było porozmawiać między innymi z Wojewodą Bożentyną Pałka - Koruba, Prezesem Ziemi Buskiej Jackiem Strzeleckim, radnymi Witoldem Gajwskim i Piotrem Wąsowiczem.

ziemia_buska001.jpg 

Spotkanie podsumował Prezes Jacek Strzelecki słowami: "Tak mało jest w naszej codzienności chwil w których możemy się uśmiechnąć, chwil w których możemy odsapnąć od codziennych trosk i lokalnej polityki. Ten dzień będę długo pamiętał z wielu powodów, a miedzy innym dlatego, że mogliśmy się spotkać w gronie przyjaciół, porozmawiać z mieszkańcami, a przede wszystkim dostarczyć mieszkańcom i spacerowiczom powodów do chwili uśmiechu w niedzielne popołudnie".

Stowarzyszenie
ZIEMIA BUSKA






https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=14872