swietokrzyskie.info

Środa, 24 czerwca 2026, Do końca roku 190 dni Imieniny: Danuty, Jana, Janiny

Wiadomosci

Kibice zapraszają na mecz

Dodane: Kasia Data: 2013-08-05 13:46:38 (czytane: 12448)  Wersja do druku

Kibice zapraszają na mecz AKS Busko-Zdrój vs Spartakus Daleszyce, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 11 sierpnia na stadionie miejskim przy ulicy Kusocińskiego 1 w Busku-Zdroju.

Rozpoczęcia o godzinie 17.00. Przyjdź i dopinguj buską drużynę.

 kibice_zapraszaja_na_mecz.jpg


źródło www.zdrojbusko.futbolowo.pl

 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (13)
     

-Pyta jaguara (2013-08-08 11:54:41)

Juniorzy wygrali lige z wioskami-co ty porównujesz miasto do jakiś wiosek. Niech grają w lidze wojewódzkiej to zobaczysz znawco.Takie grajki to mogą zagrać w Korczynie i w Wiślicy, i to też nie za bardzo.I nie rozśmieszaj mnie trampkarzami bo przegrali w lidze 8-0.człowieku nie sraj gołębiami jak nie wiesz.

-do -Pyta jaguara (2013-08-07 19:15:31)

Zaorać? A co z młodzieżą? UŚWIADOMCIE SOBIE, ŻE TUTAJ NIE GRAJĄ TYLKO SENIORZY. JUNIORZY WYGRALI SWOJĄ LIGĘ, JEST TAM SPORO NA PRAWDĘ ŚWIETNYCH GRAJKÓW. W TRAMPKARZACH TEŻ JEST KILKU WYRÓŻNIAJĄCYCH SIĘ GRACZY. Więc z takimi tekstami nie wyjeżdżaj już nigdy więcej :>

-do poniżej (2013-08-07 11:26:48)

A po co i komu ma ten transport załatwić,jak nie ma kto jechać na mecz,bo tak poprzednicy rozpier.wszystko i wszystkich.

- (2013-08-06 12:53:23)

Grają tak jak gruby śmieszny rowerzysta jeździ - żenada.

- (2013-08-06 12:18:25)

ten pseudo klub nigdy nie zrobił nic wartościowego piłkarze to w większości nieudaczniki i ....
żenada

- (2013-08-06 08:17:13)

A TO JESZCE AKS ISTNIEJE.WSTYD A GDZIE URZAD MIASTA. W PICZOWIE POTRAFIA A U NAS ZENADA. A ZA ROK WYBORY .....

- (2013-08-06 00:01:40)

Zarządzie wróć

-Pyta jaguara (2013-08-05 21:51:13)

Zaorać ten stadion i będzie git.
Kompromitacja na całego, ludzie obudżcie się bo to już przegięcie pytona.
Szkoda kasy na takie dziadostwo.

-kłalalumpur (2013-08-05 17:34:19)

Nie. Obecny prezes Pan Palusiński. Co transportu na mecz nie potrafi załatwić a rządzić chce.

- (2013-08-05 16:52:06)

Były prezes Pan Wach ?

- (2013-08-05 16:08:37)

Niech prezes zaprosi

-Dadan (2013-08-05 15:59:16)

AKAESIAKI kochane nie przegrajcie, wytrzymajcie proszę Was,błagam Was.Kibice kochane kibice i kibicki przybądźcie. Błagam Was raz po raz tylko wygrajcie.

- (2013-08-05 14:22:26)

To teraz kibice zapraszają?Dawniej to kibiców zapraszano.

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry