Kibice zapraszają na mecz
2013-08-05 13:46:38
Kibice zapraszają na mecz AKS Busko-Zdrój vs Spartakus Daleszyce, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 11 sierpnia na stadionie miejskim przy ulicy Kusocińskiego 1 w Busku-Zdroju.
Rozpoczęcia o godzinie 17.00. Przyjdź i dopinguj buską drużynę.
 źródło www.zdrojbusko.futbolowo.pl
|