Kibice zapraszają na mecz
2013-08-05 13:46:38

Kibice zapraszają na mecz AKS Busko-Zdrój vs Spartakus Daleszyce, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 11 sierpnia na stadionie miejskim przy ulicy Kusocińskiego 1 w Busku-Zdroju.


Rozpoczęcia o godzinie 17.00. Przyjdź i dopinguj buską drużynę.

 kibice_zapraszaja_na_mecz.jpg


źródło www.zdrojbusko.futbolowo.pl

 




https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=14702