swietokrzyskie.info

Środa, 24 czerwca 2026, Do końca roku 190 dni Imieniny: Danuty, Jana, Janiny

Wiadomosci

Oddział geriatryczny w buskim szpitalu wznawia działalność

Dodane: Kasia Data: 2013-07-31 11:33:05 (czytane: 12440)  Wersja do druku

Oddział geriatryczny w szpitalu Rejonowym w Busku-Zdroju wznawia działalność od 1 sierpnia. Do świętokrzyskiego oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia wpłynęło pismo dyrektora buskiego szpitala Grzegorza Gałuszki w sprawie ponownego uruchomienia oddziału geriatrycznego z dniem 1 sierpnia.

Jak nas poinformowała rzeczniczka świętokrzyskiego oddziału NFZ Beata Szczepanek, NFZ nie ma żadnych zastrzeżeń co do wznowienia geriatrii.

Oddział geriatryczny w buskim szpitalu był jedynym w całym województwie świętokrzyskim. Został otworzony w styczniu, po dwóch miesiącach oddział zawieszono z powodu braku specjalistów. W końcu zdecydowano o zamknięciu geriatrii. Dyrektor zwrócił się z prośbą o anulowanie pisma dotyczącego likwidacji i zawieszenie pracy oddziału do 31 lipca. Dzisiaj wpłynęło pismo o ponowne uruchomienie buskiej geriatrii.

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (18)
     

-bubi (2013-07-31 15:31:45)

z tego co wiem geriatria będzie otwarta na bank a pan dyrektor postawił sobie to za punkt honoru

-olo (2013-07-31 13:36:09)

niezwykłe wydarzenie czyli ,,wpłynęło pismo,, Proponuję prześledzić fazy powstawania tego pisma tzn szkić, wersja robocza, wersja ostateczna, adresowanie koperty i wreszcie wysyłka.

Czy nikt nie rozumie, że ocena pracy dyrektora Gałuszki to nie wysyłanie pism lecz doprowadzenie do powstania i funkcjonowania oddziału geriatrii? Jest w takich komunikatach o wysyłce pism pewna metoda. Jak nie wyjdzie, nie moja wina, pismo wysłałem, zrobiłem wszystko.
Czy portal musi w tym ogłupianiu uczestniczyć?

-hfghf (2013-07-31 13:14:12)

Jak zwykle portal busko.net.pl podaje wiadomości z opóznieniem. Takie pismo pismo wpłynełó juz jakieś tydzień temu, podawało to radio kielce

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry