swietokrzyskie.info

Środa, 24 czerwca 2026, Do końca roku 190 dni Imieniny: Danuty, Jana, Janiny

Wiadomosci

Michał Bajor posadził w Busku głóg

Dodane: Kasia Data: 2013-07-05 12:53:40 (czytane: 20451)  Wersja do druku

Michał Bajor ma w buskim Parku Zdrojowym swoje drzewko. Zostało ono zasadzone w czwartek 4 lipca po południu przed sanatorium 'Włókniarz'. Artysta do posadzenia wybrał głóg.

Michał Bajor nadał drzewku imię Neron, na pamiątkę roli cesarza w słynnym filmie "Quo vadis".

bajor_drzewo1.jpg 

bajor_drzewo2.jpg 

 bajor_drzewo.jpg

Dodatkowo z rąk Prezesa Towarzystwa Miłośników Buska-Zdroju Leszka Gadawskiego artysta otrzymał srebrny znaczek oraz statuetkę Towarzystwa.

/kr/, zdjęcia TMB



  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (12)
     

-do poniżej (2013-07-09 13:31:31)

To ja w takim razie nie zagłosuje już na P.O.

- (2013-07-07 14:26:56)

Masz rację:)

- (2013-07-07 11:09:56)

ten pan w ciemnych okularach to człowiek spalony w Busku , dobrze że przygarnęła go wojewodzina

-maria (2013-07-07 09:28:00)

Ludzie,czy kazdemu musicie dowalic? troche zyczliwości

-równo (2013-07-06 13:32:22)

ma być równo, ile wytnie miasto, tyle ma wsadzić

-do poniżej (2013-07-06 09:39:41)

A tam Jasiu,no chyba że na palcach stoi.

- (2013-07-06 07:40:54)

"burmiszcz" musi się pokazać.Choć z chłopów pochodzi, to na sadzeniu się nie zna, bowiem z pracujących w UMiG w Busku-Zdroju należy posadzić tego i owego. A ten pan w p/słonecznych okularach to przypadkiem nie Jasiu z nowymi, fioletowego blasku zębami? wydaje się, że Jasiu.Oj Jasiu. Michał, to artysta w formacie "niebytu ziemskiego" i już następnego dnia nie pamiętał z kim sobie zdjęcia robił.

-Obserwator (2013-07-05 22:00:59)

Szczaw powinni sadzić, żeby dzieci miały co jeść.

-gospodarz... (2013-07-05 17:16:16)

... zawsze jest przy gościu...

- (2013-07-05 17:03:04)

Woooooooow chyba się posikam z podcienienia.... takie info

a tak swoją drogą to po co mu to drzewko i co on pod nim będzie robił

-Powaga urzędu (2013-07-05 15:05:00)

Czy uważanie, że na miejscu było uczestnictwo burmistrza miasta i gminy w akcji sadzenia głogu przez artystę M. Bajora?
Czy powaga urzędu pozwala biegać po parku z reklamówką za Panem Michałem?
I odwrotnie: Czy nie było to krępującym dla M. Bajora, że aż sam burmistrz mu towarzyszy?
Nie wystarczyłoby towarzystwo ludzi z kręgu kultury?
To takie małomiasteczkowe podejmować znane twarze na tak wysokim szczeblu!
Chyba dla Pana Michała żenujące.

-wojtek (2013-07-05 14:59:07)

Ten pan w ciemnych okularach, to pewnie osobisty ochroniarz artysty.

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry