Michał Bajor posadził w Busku głóg
2013-07-05 12:53:40

Michał Bajor ma w buskim Parku Zdrojowym swoje drzewko. Zostało ono zasadzone w czwartek 4 lipca po południu przed sanatorium 'Włókniarz'. Artysta do posadzenia wybrał głóg.


Michał Bajor nadał drzewku imię Neron, na pamiątkę roli cesarza w słynnym filmie "Quo vadis".

bajor_drzewo1.jpg 

bajor_drzewo2.jpg 

 bajor_drzewo.jpg

Dodatkowo z rąk Prezesa Towarzystwa Miłośników Buska-Zdroju Leszka Gadawskiego artysta otrzymał srebrny znaczek oraz statuetkę Towarzystwa.

/kr/, zdjęcia TMB








https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=14448