Michał Bajor posadził w Busku głóg
2013-07-05 12:53:40
Michał Bajor ma w buskim Parku Zdrojowym swoje drzewko. Zostało ono zasadzone w czwartek 4 lipca po południu przed sanatorium 'Włókniarz'. Artysta do posadzenia wybrał głóg.
Michał Bajor nadał drzewku imię Neron, na pamiątkę roli cesarza w słynnym filmie "Quo vadis".
 Dodatkowo z rąk Prezesa Towarzystwa Miłośników Buska-Zdroju Leszka Gadawskiego artysta otrzymał srebrny znaczek oraz statuetkę Towarzystwa.
/kr/, zdjęcia TMB
|