swietokrzyskie.info

Środa, 24 czerwca 2026, Do końca roku 190 dni Imieniny: Danuty, Jana, Janiny

Wiadomosci

Wypadek w Broninie

Dodane: Kasia Data: 2013-07-02 16:20:05 (czytane: 17758)  Wersja do druku

Dzisiaj, przed godziną 16.00 w miejscowości Bronina na łuku drogi doszło do wypadku. 27-letni kierowca Volkswagena LT 35 wjechał na tył Skody Fabii. W wyniku wypadku ranni zostali kierowca i pasażer Skody.

Kierowca Skody Fabii zatrzymał się za skręcającym w lewo pojazdem. W tym momencie na tył Skody najechał kierowca Volkswagena LT 35. Kierowca i pasażer Skody zostali zabrani karetką do szpitala.

 wypadek_bronina.jpg

wypadek_bronina1.jpg

wypadek_bronina3.jpg

 

Przyczyny wypadku bada policja.

/kr/


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (26)
     

-dorn (2013-07-04 21:44:11)

Te negatywne komentarze pisza kumple kierowcy skody,ublizaja a sami sa osobami o niskj kulturze osobistej.Sam czestym klijetem tej firmy i czasami denerwuje mnie gdy czekam na przesylke,oni sa tylko ludzmi i nie moga fruwac aby wszystkim na czas doreczyc.Czasami zmuszani sa do lamania przepisow aby nie wplynela skarga do szefa.Znam osoby co zamawiaja rzeczy z marketu,jakby sami nie mogli zakupic.Szacunek dla kurierow z 7....pozdrawiam

-klijent (2013-07-04 21:26:30)

a ty jezdzisz cwaniaczku zgodnie z przepisami?nie smiej sie bratku z czyjego wypadku JUTRO MOZESZ BYC TY,glupie ostatnie komentarze,fakt ze to z okolic buska a do tego maja cos z glowa.Dzis ten kurier dostarczal mi przesylke,bardzo sympatyczny i grzeczny czlowiek

- (2013-07-04 21:21:10)

a ty jezdzisz cwaniaczku zgodnie z przepisami?nie smiej sie bratku z czyjego wypadku JUTRO MOZESZ BYC TY,glupie ostatnie komentarze,fakt ze to z okolic buska a do tego maja cos z glowa.

- (2013-07-04 20:45:16)

a ty jezdzisz cwaniaczku zgodnie z przepisami?nie smiej sie bratku z czyjego wypadku JUTRO MOZESZ BYC TY,glupie ostatnie komentarze,fakt ze to z okolic buska a do tego maja cos z glowa.

-bogun (2013-07-04 20:38:06)

gdyby nie kurjerzy to wiele cymbalow takich jak ty nie mialoby doreczonych paczek,kazdy chce miec szybko i na czas.Troche szacunku dla ich pracy

-gal (2013-07-03 07:49:11)

A ja Wam proponuję popracować jeden dzień jako kurier, mieć kilkaset paczek do doręczenia dziennie na dość dużym terenie i do czynienia z kilkudzienięcioma upierdliwymi "klientami" dziennie - wtedy na pewno zmienicie zdanie o tych ludziach i ich pracy. Nie jeden z Was nie rozwiózł by nawet połowy tego co oni w ciągu dnia. Nie mówiąc już, że wszyscy kupują przez internet, a później nie ma kto odebrać paczki bo "Panie ja jestem w pracy, przyjedź Pan po 16" i takich jest kilkanaście dziennie, tylko jeden na jednym osiedlu, drugi na innym, trzeci w Solcu, piąty w Wiślicy, szósty w Chmielniku..... A od 16 oni już powinni robic odbiory paczek w firmach. Kurier to też człowiek, a nie maszyna ! Pozdrawiam

- (2013-07-03 07:45:24)

Kurierka nie łatwa praca, ale sami sobie winni bo zaniżają stawki, duża liczba przesyłak to zawsze pośpiech, jazda z dużym ryzykiem i parkowanie gdzie się da (prawie zawsze na zakazach, na środku ulicy itd). Moejmy nadzieję że będzie to przestroga dla innych spieszących się. A kultura jazdy kurierów pozostawia sporo do życzenia !!! A przecież ich obowiązują takie same przepisy jak innych kierowców więc policja niech się weźmie do roboty!

-Buszczanin (2013-07-03 00:10:33)

Powinni przyjmwać do pracy kurierow troche z wiekszym ilorazem inteligencji. Noe dosc ze jeżdza jak widac, to nie umieja sie zachowac przy wreczaniu przesyłek itp. !

-jaco (2013-07-02 23:44:01)

albo nosil wilk razy kilka ponieśli i wilka :)

-allegro (2013-07-02 23:34:57)

Popieram przedmówcę.Akurat ten gość zawsze nie miał czasu i cały czas mu się spieszyło, to dzisiaj sobie troche postał na zakręcie.Sam sobie na to zapracował.Jak dowoził przesyłki to zawsze dzwonił,jak już stał pod domem i miał pretensje że musi czekać a on nie ma czasu.Jakoś inni kurierzy potrafili zadzwonić kilkanaście minut wcześniej,że jadą z przesyłką a on jedyny tego nie mógł pojąć.Ale jak mówi stare przysłowie:"Żeby kózka nie skakała,to by jej majtki nie spadły"

- (2013-07-02 21:17:14)

Tak jeżdża te cymbały kurierzy. Właśnie ten palant dziś wymusił pierwszeństwo na mnie na ul. Partyzantów

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry