swietokrzyskie.info


Środa, 24 czerwca 2026, Do końca roku 190 dni Imieniny: Danuty, Jana, Janiny

Wiadomosci

WAKACYJNY TURNIEJ DZIKICH DRUŻYN

Dodane: Agnieszka Data: 2013-07-03 15:58:40 (czytane: 21453)  Wersja do druku

Buski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do udziału w wakacyjnym V Turnieju Dzikich Drużyn o puchar Burmistrza Miasta i Gminy Busko-Zdrój.

Turniej zostanie rozegrany w trzech kategoriach wiekowych:

TERMIN TURNIEJU:  -  WSZYSTKIE KATEGORIE WIEKOWE 05.07.2013
GODZINA: 9. 00
MIEJSCE:  BOISKO WIELOFUNKCYJNE „ORLIK” UL. GROTTA 3A (przy Pływalni Miejskiej)
 
Zapraszamy wszystkich zawodników zgłoszonych oraz kibiców piłki nożnej.


                                                                             

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (18)
     

- (2013-07-06 19:58:50)

brad jesteś debilem?

-sadam (2013-07-06 17:59:32)

Cały turniej nie może zostać oceniony pozytywnie. Było bardzo dużo zamieszania, organizatorzy nie do końca chyba wiedzieli jak mają turniej zorganizować. Jaki był sens wprowadzania kategorii wiekowych, skoro koniec końców i tak kategoria 16-18 została wymieszana z kategorią 18-21? Ponadto jaki był sens, by dwie kategorie (16-18 i 18-21) grały przy szkole podstawowej na bardzo małym boisku, a najmłodsi, których było zresztą najmniej grali na dużo większym Orliku? Co więcej dużo było drużyn z odległych miejscowości takich jak Oleśnica czy Solec, pokonać musiały sporą ilość kilometrów aby dotrzeć do Buska, a system rozgrywek został tak stworzony, że po jednym 14 minutowym meczu odpadały z turnieju, mimo, iż organizatorzy do końca utrzymywali, że grane będzie systemem każdy z każdym. Czy nie można było podzielić na grupy, by każda z drużyn rozegrała chociaż te 3 mecze? Poziom sędziowania (przynajmniej ten na boisku przy szkole podstawowej) pozostawiał wiele do życzenia, jedna z drużyn wygrała mecz po rzutach karnym, po czym po godzinie dostrzeżono pewną nieprawidłowość w ilości strzelanych karnych i chłopaki oderwani od śniadania, z marszu, zupełnie zaskoczeni obrotem spraw, poproszeni zostali o strzelanie dodatkowych karnych, gdzie w ostateczności przegrali i odpadli już po 1 rundzie. Rozumiem, że organizatorzy nie przewidzieli takiej ilości drużyn, bo drużyn było naprawdę dużo, ale czy w takim wypadku nie można było rozplanować turnieju na kilka weekendów, jak przed rokiem, mimo że drużyn było dużo mniej i zorganizować turniej na solidnym poziomie. Zważywszy na to, iż jest to jedyny organizowany turniej dla młodzieży w wakacje przez miasto co o władzach też dobrze świadczyć nie może. Podsumowując, jeżeli jest to jedyny turniej dla młodzieży, to nie można dopuścić do sytuacji, że zespół po jednym meczu wraca do domu, po organizacji należy się spodziewać znacznie więcej.

-Brad (2013-07-06 07:00:20)

cyt.: Nogogłaszczki, szczękonf3żki (Pedipalpus) druga para odnf3ży pajęczakf3w, położona bezpośrednio za otworem gębowym. Nogogłaszczki są holigomoczne do żuwaczek u skorupiakf3w i odpowiednikiem żuwaczek u tchawkowcf3w.Służą one do rozdrabniania pokarmu oraz jako narządy dotykowe. Ostatnie człony nogogłaszczek mogą być zakończone szczypcami (np. u skorpionf3w) lub pazurami (np. u pająkf3w) .koniec cytatu Mi najbardziej przypada do gustu ich funkcja jako narząd dotykowy a najlepiej zakończony pazurkami, reszta nie bardzo

- (2013-07-04 22:18:34)

zależy od ilości drużyn możliwy system pucharowy na początku. w.z

-Dziki (2013-07-04 11:05:32)

Jakich dzikich?
To ja jestem Dziki,a moja drużyna nie gra w to.

-. (2013-07-03 22:08:28)

Czyli zespoły będą podzielone na grupy? Czy będziemy grać systemem każdy z każdym? :p

- (2013-07-03 19:12:35)

pierwsza od 7 do 13
druga od 14 do 16
trzecia powyżej 16 do 19

-player (2013-07-03 18:31:09)

A jakie w końcu kategorie wiekowe są?

- (2013-07-03 17:32:01)

Poprawka około 10 .Dwie grupy.W.Z

- (2013-07-02 21:19:58)

5 albo 6 każdy z każdym.w.z

-plauer (2013-07-02 15:03:58)

Ile jest już drużyn zgłoszonych w kategorii do lat 18?

--!@^_ (2013-07-02 14:11:19)

ile jest juz druzyn????

- (2013-07-01 23:53:53)

sprawy sporne: osoba młodsza może grać w kategorii starszej odwrotnie nie.Turniej przewidziany jest na dwa dni zleży od ilości zgłoszonych drużyn w kategoriach wiekowych.
w.z

-karol (2013-06-30 18:39:07)

dzikich drużyn?

-karol (2013-06-30 18:38:39)

dzikich drużyn?

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry