WAKACYJNY TURNIEJ DZIKICH DRUŻYN
2013-07-03 15:58:40
Buski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do udziału w wakacyjnym V Turnieju Dzikich Drużyn o puchar Burmistrza Miasta i Gminy Busko-Zdrój.
Turniej zostanie rozegrany w trzech kategoriach wiekowych: TERMIN TURNIEJU: - WSZYSTKIE KATEGORIE WIEKOWE 05.07.2013 GODZINA: 9. 00 MIEJSCE: BOISKO WIELOFUNKCYJNE „ORLIK” UL. GROTTA 3A (przy Pływalni Miejskiej) Zapraszamy wszystkich zawodników zgłoszonych oraz kibiców piłki nożnej.
|