WAKACYJNY TURNIEJ DZIKICH DRUŻYN
2013-07-03 15:58:40

Buski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do udziału w wakacyjnym V Turnieju Dzikich Drużyn o puchar Burmistrza Miasta i Gminy Busko-Zdrój.


Turniej zostanie rozegrany w trzech kategoriach wiekowych:

TERMIN TURNIEJU:  -  WSZYSTKIE KATEGORIE WIEKOWE 05.07.2013
GODZINA: 9. 00
MIEJSCE:  BOISKO WIELOFUNKCYJNE „ORLIK” UL. GROTTA 3A (przy Pływalni Miejskiej)
 
Zapraszamy wszystkich zawodników zgłoszonych oraz kibiców piłki nożnej.


                                                                             




https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=14383