swietokrzyskie.info

Środa, 24 czerwca 2026, Do końca roku 190 dni Imieniny: Danuty, Jana, Janiny

Wiadomosci

Zakończył się VIII zjazd absolwentów buskiego LO (foto/video) Nowe zdjęcia

Dodane: Kasia Data: 2013-08-05 11:48:59 (czytane: 29268)  Wersja do druku

W I Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki w Busku-Zdroju w piątek 21 czerwca rozpoczął się ósmy już zjazd absolwentów, który potrwał aż do niedzieli. W piątek o godzinie 15.00 w hali sportowej I LO rozegrano mecze, w których naprzeciw siebie stanęły drużyny uczniów i absolwentów.

Oficjalnego otwarcia zjazdu dokonano około godziny 18.00 na placu przed budynkiem szkoły. Wszystkich przybyłych powitali dyrektor szkoły Tomasz Galant oraz starosta buski Jerzy Kolarz. Po części oficjalnej przyszedł czas na występy artystyczne młodzieży szkolnej.

Gwiazdą wieczoru była znana wokalistka Basia Stępniak-Wilk oraz Wolna Grupa Bukowina. W sobotę dla wszystkich absolwentów odprawiono mszę świętą w kościele NP NMP w Busku-Zdroju. Wieczorem odbył się wielki bal zjazdowy, na którym nie zabrakło dobrej muzyki i świetnej zabawy.

ZJAZD_LO500a.jpg
Kliknij na zdjęcie

W niedzielę o godzinie 12.00 impreza została oficjalnie zakończona.  Zwyczajową formułę "VIII Zjazd Absolwentów I LO w Busku-Zdroju uważam za zamknięty", spod drzwi głównych szkoły wypowiedział dyr. Tomasz Galant, po czym w imieniu głównego sponsora Słonecznego Zdroju, zaprosił obecnych na 4gwiazdkową kawę i herbatę. Towarzyszyła temu prezentacja całego obiektu Hotel, medical, SPA and wellness.

Przejazd do hotelu i powrót odbył się autobusami PKS Busko-Zdrój S.A., sponsora Zjazdu.

Wkrótce obszerna relacja ze zjazdu.

 

Zapraszamy do oglądania relacji video:

LO_zjazd_absolwentow2013_video.jpg
Kliknij i oglądaj


Do naszej redakcji spływają zdjęcia ze zjazdu. Zapraszamy do obejrzenia dotychczasowych galerii.

 fotoreportaż

 

 

 


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (13)
     

-Młody 1971 (2013-06-28 21:01:18)

Nikogo nie mogę odnaleźć na tych zdjęciach z rocznika 1971.
To chyba matura 1990.
Wszyscy wymarli już czy co?

-EVA (2013-06-26 22:31:23)

LEZKA SIE W OKU KRECI ZNOWU NIE MOGLAM UCZESTNICZYC W TYM ZJEZDZIE MOZE ZA 5 LAT?

-MC (2013-06-25 16:13:33)

Będą zdjęcia z kolejnych dni. Nie wszystkie jeszcze do nas dotarły.

-arek (2013-06-25 16:07:04)

Szkoda że wszystkie zdjęcia są z pierwszego dnia. Nie macie nic z 2 i 3?

-? (2013-06-25 14:51:14)

Co masz na myśli mówiąc, że to nie to samo co 10 lat temu?

-s (2013-06-25 14:49:40)

kiedy więcej zdjęć?

-do poniżej (2013-06-25 09:29:38)

To już nie to co choćby 10 lat temu.

-olek (2013-06-24 20:02:00)

A kto sponsorował występ Jerzego Wątroby Prezesa ZDZ????????? :-) Przecież to on z zespołem był prawdziwą GWIAZDĄ!!! zjazdu !!!!!!!!!!!!!!

-anka (2013-06-24 19:25:05)

Z niecierpliwością czekam na tą obiecaną obszerną relację. Mam nadzieję, że przynajmniej w przypadku zjazdu obsługa strony busko.com.pl nie poskąpi nam dużej ilości zdjęć i materiałów filmowych ( a nie tak jak w przypadku tegorocznej studniówki w Lo).

-fsd (2013-06-24 17:00:21)

Oby znalzało się więcej zdjęć, także z tego cudownego balu !

-Asia (2013-06-24 16:55:01)

Świetna impreza, oby nigdy nie zaginęła ta tradycja !

-ogolnie (2013-06-24 16:19:31)

nuuudy!!

-ciekawy (2013-06-24 15:19:54)

PKS nie ma na ZUS a sponsoruje zjazd?

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry