Zakończył się VIII zjazd absolwentów buskiego LO (foto/video) Nowe zdjęcia
2013-08-05 11:48:59

W I Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki w Busku-Zdroju w piątek 21 czerwca rozpoczął się ósmy już zjazd absolwentów, który potrwał aż do niedzieli. W piątek o godzinie 15.00 w hali sportowej I LO rozegrano mecze, w których naprzeciw siebie stanęły drużyny uczniów i absolwentów.



Oficjalnego otwarcia zjazdu dokonano około godziny 18.00 na placu przed budynkiem szkoły. Wszystkich przybyłych powitali dyrektor szkoły Tomasz Galant oraz starosta buski Jerzy Kolarz. Po części oficjalnej przyszedł czas na występy artystyczne młodzieży szkolnej.

Gwiazdą wieczoru była znana wokalistka Basia Stępniak-Wilk oraz Wolna Grupa Bukowina. W sobotę dla wszystkich absolwentów odprawiono mszę świętą w kościele NP NMP w Busku-Zdroju. Wieczorem odbył się wielki bal zjazdowy, na którym nie zabrakło dobrej muzyki i świetnej zabawy.

ZJAZD_LO500a.jpg
Kliknij na zdjęcie

W niedzielę o godzinie 12.00 impreza została oficjalnie zakończona.  Zwyczajową formułę "VIII Zjazd Absolwentów I LO w Busku-Zdroju uważam za zamknięty", spod drzwi głównych szkoły wypowiedział dyr. Tomasz Galant, po czym w imieniu głównego sponsora Słonecznego Zdroju, zaprosił obecnych na 4gwiazdkową kawę i herbatę. Towarzyszyła temu prezentacja całego obiektu Hotel, medical, SPA and wellness.

Przejazd do hotelu i powrót odbył się autobusami PKS Busko-Zdrój S.A., sponsora Zjazdu.

Wkrótce obszerna relacja ze zjazdu.

 

Zapraszamy do oglądania relacji video:

LO_zjazd_absolwentow2013_video.jpg
Kliknij i oglądaj


Do naszej redakcji spływają zdjęcia ze zjazdu. Zapraszamy do obejrzenia dotychczasowych galerii.

 fotoreportaż

 

 

 
























https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=14344