swietokrzyskie.info


Środa, 24 czerwca 2026, Do końca roku 190 dni Imieniny: Danuty, Jana, Janiny

Wiadomosci

Policjant buskiej drogówki podejrzany o gwałt

Dodane: admin Data: 2013-06-12 09:40:51 (czytane: 57500)  Wersja do druku

W niedzielę wieczorem do do Komendy Powiatowej Policji w Busku-Zdroju zgłosiła się 27 letnia kobieta, twierdząc, że dzień wcześniej została zgwałcona przez jej znajomego - 36 letniego policjanta buskiej drogówki.


Z relacji kobiety wynikało, że do gwałtu miało dojść w sobotę w mieszkaniu policjanta.
Decyzją prokuratora, w niedzielę  funkcjonariusz z pięcioletnim stażem został zatrzymany przez policjantów z Biura Spraw Wewnętrznych Komendy Głównej Policji w Warszawie.

Śledztwo w tej sprawie prowadzi prokuratura w Busku-Zdroju.

Wczoraj, we wtorek 11 czerwca policjant usłyszał zarzuty gwałtu z uszkodzeniem ciała, pozbawienia wolności, zniszczenia mienia - telefonu komórkowego, naruszenia nietykalności. Grozi mu do 12 lat więzienia.

Jak nas poinformował podkomisarz Kamil Tokarski z zespołu prasowego świętokrzyskiej policji policjant jak na razie jest zawieszony w czynnościach służbowych. Gdy tylko drogą oficjalną dotrą do nas informacje o postawieniu mężczyźnie zarzutów, wdrożona zostanie procedura wydalenia go ze służby - mówi podkom. Kamil Tokarski.

Mężczyzna został tymczasowo aresztowany. Przebywa w pińczowskim areszcie.

/red/


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (122)
     

-oo nie (2013-06-11 17:26:49)

nawet jesli to niby twoja baba to może dojść do gwałtu hellooo co my w tym kraju mieszkamy co mąż jest panem i władcą i może robić co chce ze swoją żoną a ona nie ma prawa mu odmówić?

-DO xxxxxxlllllllll (2013-06-11 17:17:02)

Raz piszesz że to ona za nim latała teraz ze to on sie w niej zakochał.
Po 1 jesteś nie obiektywny bo to Twój kolega.
Po 2 sam wiesz że mają na niego grube dowody wszystkie zabezpieczone ślady na ubraniach, obdukcja ślady w domu potwierdzają wersje dziewczyn.
wiec przestań go bronić

-kola (2013-06-11 17:14:20)

oj tam oj tam zobaczycie że zaraz sprawa "ucichnie" swoi swojego nie pogrążą, tylko szkoda dziewczyny, a to że z nim była tak jak piszecie to nie znaczy że nie mógł jej zgwałcić, zmusił i tyle

- (2013-06-11 16:44:10)

To niewiarygodne jak koledzy po fachu rzucili się do obrony kolesia, który został zatrzymany w sprawia gwałtu, jak go "wybielają" i jak szczują innych na tą dziewczynę.
Zapominacie jednak, ze gdyby nie było, żadnych powodów to by go nie zatrzymali, na pewno ta dziewczyna musiała mieć jakieś obrażenia i musiała złożyć wiarygodne wyjaśnienia skoro prokuratura zdecydowała się go zatrzymać, nikogo za niewinność się nie zamyka, ale oczywiście koledzy - materace byli i wdzieli, żałosne
Skąd wiece w jaki sposób trafiła do jego mieszkania, może podstępem, może siłą. Jesteście bandą ignorantów żadna kobieta nie byłaby w stanie narazić się na taką traumę, tylko po to aby zrobić na złość jakiemuś gogusiowi

a tak a propos: lepiej być łapówkarzem niż gwałcicielem

a ponadto czy to nie dziwne, że te wszystkie cuda dzieją za kadencji jednego gościa, może po prostu Kiełbasa daje im "dobry" przykład

-bok (2013-06-11 16:42:13)

to są policjanci to nie oni ustalali prawo, oni pracują dla państwa, więc jedynie jakie możecie mieć pretensje to do tych osób co pisały kodeks, wykonują pracę jak każdą inną, np. jesteś o sprzedawczynią i masz cenę po 2 zł to sprzedajesz je po 1 zł? nie bo by cie wywalili. A jeżeli to jest prawda z tym gwałtem to ojjj jak go zamkną chociaż wątpię to by miał przesrane...

-ja (2013-06-11 16:33:59)

prawo wjest prawem, bedziemy bacznie obserwowac, czy również jak inni zostanie ukarany, a powinien i to surowo! pan policjant, cos takiego? no piękny przykład dają, ale się nie dziwię 40% nich tacy są, zresztą coraz więcej ludzi robi im zdjęcia przy tzw pracy haha i dobrze

-ania (2013-06-11 16:30:36)

dobrze , niech pozamykają tych buskich łapówkarzy!

-vvvv (2013-06-11 16:22:42)

śmieszni jesteście, bo najwięcej wypowiadają się osoby którzy ich nie znają, ci którzy nie lubią policji to na niego najeżdżają, a ci co mówią, że ona jest winna to myślą że pewnie wszystko ukartowała, i właśnie nie wiadomo jak to jest, ale powiem tylko tyle że przez takie osoby to dziewczyny boją się zgłaszać że ją zgwałcili bo zaraz całe społeczeństwo powie że ona jest wszytskiemu winna, i taki chodzi na wolności i znajduje ofiary, posądzajcie ludzi dopiero po zakończeniu sprawy a nie przed

-Do Janusz (2013-06-11 16:20:30)

Jak piszesz na forum to najpierw naucz się poprawnej pisowni języka polskiego. W takim przypadku nie pisze się "szczepiać", lecz "sczepiać".

-Mak (2013-06-11 15:57:41)

Jeszcze nie ma wyroku,jeszcze nie jest skazany,jeszcze może się okazać,że jest nie winowaty. Żal mi policjantów co teraz stoją na drogach powiatu. Jóź widzę uśmieszki hien różnorakich a bogdaj że ....

-SPROSTOWANIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (2013-06-11 15:39:38)

Zadnego gwałtu nie bylo nie wiem co to za tekst za pomowienia tez idzie sie siedziec i ciekawe o jakim policjancie mowa jak nie pisze imienia i nazwiska !!!!!! Ludzie troche zabardzo fantazjujecie !!!!!!!!!!!!z guwna sensacje wszyscy lubia robic!!!!!!!!

-Każdy tu krytykuje (2013-06-11 15:18:28)

a jak zatrzymają go za prędkość to 3/4 skamle żeby im nie wypisywać mandatu, nie naliczać punktów i tak jest do tej pory. Wystarczy obejrzeć pracę drogówki w TVN Turbo.

-H00L0GR4M (2013-06-11 14:31:34)

Do xxx to były roboty do wystawiania mandatów a nie ludzie. Nie dałeś im w łapę pisali mandaty!! film pt. DROGÓWKA można śmiało nazwać filmem o buskiej policji bez dwóch zdań :D

-romek (2013-06-11 13:52:06)

oni byli robotami do brania łapówek ehehe
a puszczali ludzi jak dostali w łape

-xxxxlllllllllll (2013-06-11 13:42:42)

BUSZCZANIN

STUKNIJ SIE W LEB NIGDY NIE MIALES Z NIMI DO CZYNIENIA MYSLE ZE NIERAZ PUSCILI CIE LUB CZLONKA TWEJ RODZINY A TEROZ UDAJESZ MADREGO, CIEKAWE CZY TY JESTES TAKI PRAWOWITY. ONI NIE LAMALI PRAWA ZOSTALI USUNIECI BO BYLI LUDZMI A POWINNI BYC ROBOTAMI DO WYPISYWANIA MANDATOW

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry