swietokrzyskie.info


Środa, 24 czerwca 2026, Do końca roku 190 dni Imieniny: Danuty, Jana, Janiny

Wiadomosci

Policjant buskiej drogówki podejrzany o gwałt

Dodane: admin Data: 2013-06-12 09:40:51 (czytane: 57499)  Wersja do druku

W niedzielę wieczorem do do Komendy Powiatowej Policji w Busku-Zdroju zgłosiła się 27 letnia kobieta, twierdząc, że dzień wcześniej została zgwałcona przez jej znajomego - 36 letniego policjanta buskiej drogówki.


Z relacji kobiety wynikało, że do gwałtu miało dojść w sobotę w mieszkaniu policjanta.
Decyzją prokuratora, w niedzielę  funkcjonariusz z pięcioletnim stażem został zatrzymany przez policjantów z Biura Spraw Wewnętrznych Komendy Głównej Policji w Warszawie.

Śledztwo w tej sprawie prowadzi prokuratura w Busku-Zdroju.

Wczoraj, we wtorek 11 czerwca policjant usłyszał zarzuty gwałtu z uszkodzeniem ciała, pozbawienia wolności, zniszczenia mienia - telefonu komórkowego, naruszenia nietykalności. Grozi mu do 12 lat więzienia.

Jak nas poinformował podkomisarz Kamil Tokarski z zespołu prasowego świętokrzyskiej policji policjant jak na razie jest zawieszony w czynnościach służbowych. Gdy tylko drogą oficjalną dotrą do nas informacje o postawieniu mężczyźnie zarzutów, wdrożona zostanie procedura wydalenia go ze służby - mówi podkom. Kamil Tokarski.

Mężczyzna został tymczasowo aresztowany. Przebywa w pińczowskim areszcie.

/red/


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (122)
     

- (2013-06-11 19:39:22)

o misia gogog hehehe

-.... (2013-06-11 19:34:05)

to prawda rozpoczął z rozmachem i dostał zadyszki.siadł na dupie,ale ma za to pod lusterkiem drewniany różaniec, za co każdy inny kierowca zostałby ukarany mandatem dość wysokim.(przed przednią szybą zabrania się umieszczania itd.kodeks drogowy.)dlaczego ten koleś tego nie widział tylko jest teraz posądzony.ja przyjmuję że to zrobił.są do tego zdolni.i nie tylko do tego.dalej biorą podobno,w innych miejscach nie przy drodze.wcale mi ich nie żal nie ma za co, są wredni, nawet żony narzekają na nich. wiem o tym.Żaden z buskich policjantów nie powinien być policjantem.czy zwróciliście uwagę że ich nie obowiązują żadne znaki,stop..nie dla nich,..przejście nie dla nich,..itd nie ważne czy jadą pojazdem z kogutem czy po cywilnemu własnym.hańba panie komendancie, najlepiej pan wygląda w kościele Św. Alberta.i przy stole.czy panu nie wstyd panie komendancie.

----???--- (2013-06-11 19:28:09)

A tak wogóle to okogo chodzi?

- (2013-06-11 19:15:34)

Buska policja jest wogóle ciekawa. Panujący komendant Sobczak drze pisma kierowane do komendy jako donosy poparte dowodami. Jak pan taki kram

-odpowiadam (2013-06-11 19:07:50)

to prawda jesteście odważni tylko wtedy kiedy jesteście w mundurkach.dlaczego nie wychodzicie na ulicę jak już nie pracujecie w resorcie.skoro jesteście tacy uczciwi i tak przestrzegacie prawo.przecież te idiotyczne tłumaczenia swojego kumpla od podziału, a wiecie czym.zobaczcie kto się buduje wokoło buska. tylko wy, lekarze i prawnicy,(prokuratorzy, sędziowie i tak zwani obrońcy oskarżonych)czy nie lepiej się tym zająć niż obroną kolesia.

-do (2013-06-11 18:50:49)

Nie nie ja jem gofry.

Napisałem co myśle o obrażaniu itd.

Każdy powinien się zając swoimi sprawami i tyle.

PO co to obrażanie kogoś że spaślak , *** czy inne? to jest chore.

Znając życie większość komentarzy wulgarnych obojętnie na którą ze stron piszą ludzie co nie mają o tym pojęcia i tylko byle coś napisać.


Czy ja powiedziałem że gwałcę?? dla mnie to chore i miałbym rozwiązanie na to ale ja prawa nie stanowię.

Mówię tylko jak działa forum na ludzi i jak wtedy każdy jest odważny.

-do mieszczuch (2013-06-11 18:45:14)

policjant też człowiek, jeść musi, ja też pracuję i czasem jak jadę stanę i kupie sobie jakiegoś loda czy co innego...

-?? (2013-06-11 18:43:16)

adi przecież on z tobą był na gofrach.zaprzeczysz

-mieszczuch (2013-06-11 18:37:45)

zobaczcie jak się psy potrafią bronić.ja też go widziałem na mickiewicza w śnieżce jak spaślak w czasie służby w mundurze wpieprza gofry z policjantką i od czasu do czasu łapią się za łapy.to było w czasie służby jak powiadomiłem o tym fakcie oficera na dyżurce otrzymałem odpowiedz że to nie moja sprawa, a oni wiedzą co robią. zostałem opieprzony za zgłoszenie.gratuluję mundurowi tak można tylko w busku.

- (2013-06-11 18:30:59)

KSIĄDZ to ma dobrze jego to nikt nie ruszy jak WALI BABKI CO NIE ;-)

- (2013-06-11 18:29:02)

Ten artykul nie powinien byc publikowany,jeszcze nic nie wiadomo czy to gwalt a czy chciala go zniszczyć .Jaki gwalt jak ona z tego co tu czytam latala za nim i przesiadywala u niego to w tych czasach bylaby jeszcze taka święta,nietknięta???TO JEST ZEMSTA ZA TO ŻE CHYBA CHCIAŁ Z NIA SIĘ ROZSTAC!NIE WIERZĘ W TO I NIE UWIERZĘ a jestem osobą obca dla jednego jak drugiego.

-do adi (2013-06-11 18:27:58)

adi czy ty też gwałcisz i nie chcesz żeby się ktoś dowiedział. też pracujesz w policji.czy to nie ty bywasz z pewnym policjantem drogówki na gofrach na Mickiewicza.jeżeli chcesz dalej pracować yo zrezygnuj z tej obrony bo jego żona połamie ci kości

-ADI------do wszystkich (2013-06-11 18:06:37)

Wogóle dla dobra dziewczyny i jego oraz rodzin zamknijcie komentarze.

Szukacie tylko sensacji z czyjegoś nieszczęścia.
Lepiej niech każdy zajmie się swoim życiem.
Wchodzenie z butami w życie innych nic dobrego nie przyniesie.

Pozdrawiam wszystkich i do tych pisarzy co tylko lubią szkodzić i rozgadywać i cieszyć się z nieszczęścia innych. OGARNIJCIE SIĘ i dajcie żyć innym.

Kończę komentowanie tego wątku.

Życzę zdrowia i spokoju jej, jemu jak i ich rodzinom bo oni przez was najbardziej ucierpią. :(

-xxxxlllllllllll (2013-06-11 17:59:22)

ADI

JESTEM Z TOBA MASZ RACJE BLAGALI ZEBY MANDATU NIE DOSTAC A TERAZ PLACZA I PRAWDE MOWISZ

-ADI------do wszystkich (2013-06-11 17:56:04)

Widzę że anonimowo potraficie wszystko.
Nikogo nie bronię ale znam wiele przypadków gdzie czy to policjant czy inna osoba polecieli za coś czego nie zrobili.
Komu uwierzycie kobiecie która płacze i mówi, że ją zgwałcili czy mężczyźnie zaprzeczającemu? (zakłądamy że słowo na słowo)? Napewno kobiecie.

Jeśli są dowody u niego w domu to ok. Odpowie za to.

Ale aż nie chce się wierzy jacy z "was" obrońcy prawa" i wszyscy są be a tylko "Wy" idealni.

Mówicie łapówkarze a sami nie raz błagaliście żeby mandatu nie dostac, Żałosne.

Na forum każdy mądry i ocenia innych sypiąc do tego wulgaryzmami i obrażając i poniżając wszystkich.

Nie pomagacie ani jemu ani jej.

Zajmijcie się lepiej sobą. Bo większość z was żyje tylko plotkami.
Same ideały na forum są, nie łamią przepisów?
Każdy z was tak idealnie w pracy się sprawdza haha jakoś nikt nie napisał swojego imienia i nazwiska.

otwórzcie coś więcej niż busko.com czy NK i poszukajcie ile osób zostało skazanych za niewinność również za gwałt lub łapówki lub coś innego. Poczytajcie o przypadkach mieszkańców powiatu buskiego to się zdziwicie.
Ale niestety nie macie pojęcia nawet gdzie szukać bo tylko znacie kilka stron.

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry