swietokrzyskie.info

Środa, 24 czerwca 2026, Do końca roku 190 dni Imieniny: Danuty, Jana, Janiny

Wiadomosci

Policjant buskiej drogówki podejrzany o gwałt

Dodane: admin Data: 2013-06-12 09:40:51 (czytane: 57493)  Wersja do druku

W niedzielę wieczorem do do Komendy Powiatowej Policji w Busku-Zdroju zgłosiła się 27 letnia kobieta, twierdząc, że dzień wcześniej została zgwałcona przez jej znajomego - 36 letniego policjanta buskiej drogówki.


Z relacji kobiety wynikało, że do gwałtu miało dojść w sobotę w mieszkaniu policjanta.
Decyzją prokuratora, w niedzielę  funkcjonariusz z pięcioletnim stażem został zatrzymany przez policjantów z Biura Spraw Wewnętrznych Komendy Głównej Policji w Warszawie.

Śledztwo w tej sprawie prowadzi prokuratura w Busku-Zdroju.

Wczoraj, we wtorek 11 czerwca policjant usłyszał zarzuty gwałtu z uszkodzeniem ciała, pozbawienia wolności, zniszczenia mienia - telefonu komórkowego, naruszenia nietykalności. Grozi mu do 12 lat więzienia.

Jak nas poinformował podkomisarz Kamil Tokarski z zespołu prasowego świętokrzyskiej policji policjant jak na razie jest zawieszony w czynnościach służbowych. Gdy tylko drogą oficjalną dotrą do nas informacje o postawieniu mężczyźnie zarzutów, wdrożona zostanie procedura wydalenia go ze służby - mówi podkom. Kamil Tokarski.

Mężczyzna został tymczasowo aresztowany. Przebywa w pińczowskim areszcie.

/red/


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (122)
     

- (2013-06-14 19:01:59)

To byla ukartowana akcja: teraz w calej Polsce bedzie wiadomo ze w Busku policja nie tylko mandaty wali, a jak sie panie dowiedza ze tu sa takie gorliwe miski to same sie beda kobitki zatrzymywac do kontroli i prosic o mandacik z ... dodatkowa obsluga oddolnych inicjatyw

-Lenny (2013-06-14 17:14:08)

Komendant to bardzo uczciwy gość poprostu kryształ ha ha

-Miluś (2013-06-14 15:11:16)

Zrobił co robił bo polazła taka jedna na szybka kasę, a to wynik tego że chłopaki za długo siedzą za biurkiem w radiowozach a im ruch trzeba na piechotę , no cóż komendant dba jak o synów więc ich na ulicach nie widać .

-obrońca (2013-06-14 13:46:58)

Jak się nazywa ten policjant gwałciciel ??

-GG (2013-06-14 13:41:52)

do -bbb. Znam i to niejednego nie wrzucaj wszystkich do jednego worka.

-obrońca (2013-06-14 13:33:35)

Jak nazywa się ten policjant???

-do sex men (2013-06-14 12:21:22)

Może i policjant nie winy bo faktycznie dziś nie trudno o telefon komórkowy i numer do panienki, takie biedne czasy w mieście bez perspektyw.Czym bogatszy tym bardziej się pilnuje a tu skromny policjant ale ze stałymi dochodami i emeryturką.Dziś tak kobiety łowią nas .

-mmwg (2013-06-14 01:27:54)

Komendant jest uczciwy reszta faktycznie "bip". Za to niedaleko za gorka i rzeka to dopiero sie dzieje i to nie podwladni szaleja a wlasnie ten "najwyzszy z najwyzszych" . CDN...

-mmwg (2013-06-14 01:27:31)

Komendant jest uczciwy reszta faktycznie "bip". Za to niedaleko za gorka i rzeka to dopiero sie dzieje i to nie podwladni szaleja a wlasnie ten "najwyzszy z najwyzszych" . CDN...

-bbb. (2013-06-14 00:07:40)

przepraszam,ale czy ktoś widział uczciwego i w miarę mądrego policjanta w buskiej komendzie.(obecnie).były.

- (2013-06-13 22:28:09)

Czemu pan panie komendancie drze pisma anonimy od obywateli w obecności policjantów?

-do sex men (2013-06-13 22:04:22)

a czemu ty nie podasz swoich danych tylko podpisujesz się infantylnym i debilnym skrótem sex mem
podaj jak się nazywasz to może i na ciebie się któryś kolega tego gwałciciela skusi i wtedy zobaczysz czy było warto

-Sex men (2013-06-13 21:55:39)

Policjanta znamy ale może ktoś poda co to za zgwałcona , niech ocenią mieszkańcy i internauci czy warto było.Ładna czy jakiś wieloryb z tej poszkodowanej, o ile była poszkodowana w dzisiejszych czasach robi sie wiele dla kasy i nie tylko.Dajcie nazwisko tej Panny może kolejna jak wytnie numer to się zastanowi czy warto z siebie robić tanią panienkę na telefon.

-lololo (2013-06-13 20:43:44)

Żlllllllllllllllllllllllll

-piotr (2013-06-13 19:24:38)

życzę wam sukcesów i wyników buska komendo-niech was wszystkich zweryfikuje bsw w tym familijnym burdelu na ul. mickiewicza.komendancie zostań generałem-wtedy w busku będzie kambodża.

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry