swietokrzyskie.info


Środa, 24 czerwca 2026, Do końca roku 190 dni Imieniny: Danuty, Jana, Janiny

Wiadomosci

Zatrzymany 22 - latek za kradzież paliwa

Dodane: Kasia Data: 2013-06-03 15:14:26 (czytane: 14929)  Wersja do druku

Buscy kryminalni zatrzymali 22-letniego mieszkańca gminy, który podejrzewany jest o kradzież paliwa ze zbiornika zaparkowanego auta. Jak się okazało próbował także okraść z paliwa inne zaparkowane nieopodal pojazdy. Za takie przestępstwo kodeks karny przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności.

Zdarzenie miało miejsce dzisiaj w nocy na jednym z buskich osiedlowych parkingów. Uwagę policjantów zwrócił stojący z uruchomionym silnikiem samochód osobowy marki BMW, zarejestrowany w powiecie pińczowskim. Jak się okazało znajdował się w nim mężczyzna, który na widok patrolu próbował się w nim ukryć. Powodem jego zachowania było to, że włamał się do zbiornika paliwa sąsiedniego samochodu marki Renault Laguna. Za pomocą wężyka do plastikowej butelki wypompowywał z niego paliwo. 22-latek znany policjantom z podobnej, wcześniejszej przestępczej działalności, został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

kradziez_paliwa.jpg

Funkcjonariusze sprawdzili dokładnie parking i stojące na nim pozostałe pojazdy. Okazało się wówczas, że usiłowano się włamać do zbiorników paliwa ośmiu innych aut, uszkadzając przy tym zabezpieczenia wlewów paliwa. Zatrzymany dzisiaj mężczyzna złoży wyjaśnienia w tej sprawie. Za kradzież z włamaniem grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Opr.: M.C.

Źródło: KPP Busko Zdrój

 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (17)
     

-hahaha (2013-06-14 21:00:28)

Bmw sobie kupił a nie ma na paliwo haha widze ze wszystkiego kanalia sie łapie..

- (2013-06-05 09:51:30)

konfidencie karma wróciła i wylądowałeś tam gdzie twoje miejsce ! i nie zganiajcie tu winy na TPI bo on ze wsi pod buskiem jest ;)

-zola (2013-06-04 19:40:08)

jesli mozna wiedziec to na jakim osiedlu

- (2013-06-04 19:15:06)

powinno się wszystkich dziadów na TPI gonić za jaja i na drzewo z nimi ,zakaz wjazdu członkom z pinczowa

-do -gegfsvs (2013-06-04 18:41:48)

To, że jeździli we trzech to nie znaczy, że we trzech to zaplanowali, gdyby tak było złapaliby trzech sprawców, a nie jednego...

-Zrobić mu BMW (2013-06-04 15:22:44)

brutalny masaż wora

-gggg (2013-06-04 15:09:44)

do -gegfsvs za twoja stara jezdzili bo jest dobra w robieniu laski za litra

-gegfsvs (2013-06-04 13:38:01)

Jeździli w niedziele w trzy osoby. Chyba szukali miejsca na kradzież!!!

-wesoły romek (2013-06-04 09:24:25)

co z tego że mieszkaniec gminy jak BEEME miał na TPI - na pewno pochodzi z pińczwa a pomieszkuje na naszym terenie ćwok :) TPI TPI

-Buscy kryminalni zatrzymali 22-letniego mieszkańca gminy (2013-06-04 09:15:55)

no niestety masz rację sss

- (2013-06-04 08:18:42)

To jest tak jak na łatwiznę się idzie. Kupuje się auto a później nie stać go utrzymać. Wpadnie genialny plan do pustego łba, łeb nie zdąży danych przetworzyć i taki złodziejaszek będzie kiblował. Tym bardziej że miał problemy z prawem. Czyli można domniemywać że było coś w zawiasach a teraz Sąd powinien skazać nie do dosiadki bo by za dobrze miał - tylko na przymusowe prace społeczne. Wykaszać rowy albo zamiatać ulice i nie po 5 czy 6 godzin, walnąć 12 - stke i suchy chleb i woda. Może by coś dotarło do takiego OBYWATELA

-były mieszkaniec (2013-06-04 01:25:36)

wiadomość dnia w dziale motoryzacja na interia.pl ... niestety nie było to tym razem muzeum p. Łukasika :/ wstyd...

-Buszczanin (2013-06-04 00:55:06)

Podać imie i nazisko gnoja wraz z mordka publicznie. Nie dosc ze panstwo ,,kyje,, przestepców i obowiazuje ochrona danych osobowych, a g** powinni pokazywac niech sei wsydzi złodziej pi***

-BMW :-)))))))) (2013-06-03 21:17:41)

Na rzęcha było go stać, ale na benzynę już nie.

- (2013-06-03 20:49:30)

tpi na mej wsi???;/

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry