swietokrzyskie.info


Środa, 24 czerwca 2026, Do końca roku 190 dni Imieniny: Danuty, Jana, Janiny

Wiadomosci

Nietrzeźwy ukradł ... grabki

Dodane: Kasia Data: 2013-06-03 10:05:54 (czytane: 11091)  Wersja do druku

W niedzielę 2 czerwca policjanci OPI KP Solec-Zdrój, podczas legitymowania 39-letniego nietrzeźwego (1.60 mg/l/) mężczyzny, znaleźli rzeczy skradzione z jednej z altanek.

Złodziej dostał się do altanki, wyłamując skobel z drzwi wejściowych i ukradł grabki metalowe i plastikowe, a także młotek. Mienie o wartości 150 zł odzyskano. Sprawcę osadzono w PDOZ. 

/kr/, źródło KWP Kielce


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (9)
     

-do Sprawiedliwosci (2013-06-05 13:26:13)

Tymi grbpkami powinien grabić śmieci na śmietnisku w Bilczowie przez pół roku.

- (2013-06-04 11:47:35)

Może nie chodziło o komendanta z Solca ...

-do - (2013-06-04 06:58:51)

Nasz Komendant z Solca nie musiał i nikogo nie gonił.Nie jest też gruby.Jego małżonka nie kandyduje na dyrektorkę.Syn nie terroryzuje innych dzieci.Jak z tego wynika piszesz Pan bzdury.

- (2013-06-03 23:10:05)

I brawo, nasz gruby komendant dogonił niezdarę ha ha h a.
A teraz żoneczka komendanta kandydatuje na dyrektorkę szkoły, bo wiadomo - układy są to się ją wsadzi na siodło. I będzie spokój z synkiem, który terroryzuje inne dzieci....

-:) (2013-06-03 17:38:12)

No to sobie chłopina nagrabił :):):)

- (2013-06-03 16:18:58)

nowe logo podzialalo wykrywalnosc wzrosla ale tego co moi marysce wyprane majtochy ze sznurka dzwignol nie namierzyli 20zl u rumumow dala takie ladne w kwiotki byly

-Małgosia (2013-06-03 14:15:17)

hahahahhahaha... niedlugo beda pisac o jasiu co cukierka ukradl ze sklepu

-Ewelina (2013-06-03 11:37:05)

biedna ta altanka skoro tylko grabki w niej były

-mika (2013-06-03 11:02:19)

Za skuteczność trzeba odznaczyć i nagrodzić owych policjantów;-)BRAWO :-) Naprawdę czuję się bezpieczniej!!! Kuź..a:-D

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry