Nietrzeźwy ukradł ... grabki 2013-06-03 10:05:54
W niedzielę 2 czerwca policjanci OPI KP Solec-Zdrój, podczas legitymowania 39-letniego nietrzeźwego (1.60 mg/l/) mężczyzny, znaleźli rzeczy skradzione z jednej z altanek.
Złodziej dostał się do altanki, wyłamując skobel z drzwi wejściowych i ukradł grabki metalowe i plastikowe, a także młotek. Mienie o wartości 150 zł odzyskano. Sprawcę osadzono w PDOZ. /kr/, źródło KWP Kielce
|
|
|