swietokrzyskie.info

Środa, 24 czerwca 2026, Do końca roku 190 dni Imieniny: Danuty, Jana, Janiny

Wiadomosci

BMW staranowało Golfa na ul. Partyzantów w Busku

Dodane: Agnieszka Data: 2013-05-13 14:19:59 (czytane: 12473)  Wersja do druku

W niedzielę, około godziny 20, na skrzyżowaniu ulic Partyzantów i Widuchowskiej, tuż obok Stacji Kontroli Pojazdów, doszło do niebezpiecznego zderzenia. W bok wyjeżdżającego z podporządkowanej ul. Widuchowskiej, od strony Objazdowej, czerwonego VW na łódzkich numerach, wjechało jadące ul. Partyzantów, od strony Rynku, BMW.

Sądząc po uszkodzeniach obu pojazdów, siła uderzenia była znaczna.

Kierowca Golfa nie odniósł widocznych obrażeń, kierującą BMW kobietę i jej pasażerkę pogotowie zabrało na specjalistyczne badania.

wypadek_busko001.jpg 

wypadek_busko002.jpg 

wypadek_busko004.jpg 

Policja zabezpieczyła miejsce zdarzenia i przystąpiła do czynności służbowych.


/J.Kruk/

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (14)
     

-ja (2013-05-30 10:35:13)

tak to jest jak pasztety niedoswiadczone kieruja.kto im dal prawko

-Jaga (2013-05-17 11:15:42)

JK Kruk-Wiesz co jesli ty napisałeś ten artykól i nadałaes mu tytł to nie powinienes miec dostepu do dodawania takich słow, zdażenie było o 21.50-55 dokładnie i zastanow sie kolejny raz nad słowami ktore piszesz i dobierasz!!!!!!!!!BMW na drodze z pierwszenstwem staranowało VW ktory wymusił pierwszensto!!!??? czlowieku zastanow sie co piszesz!!!podejdz do tematu troche bardziej logicznie i inteligentnie!!kolejnym razem zanim cos napiszesz!!

-JKruk do: -xxxxlllllllllll (2013-05-15 23:06:32)

Ja na szczęście nie brałem udziału w tym wypadku i wiem o której godzinie byłem na miejscu zdarzenia, zresztą zdjęcia mają datę i czas. Coś mi się wydaje, że coś ''wycięło'' Ci 2 godziny z życiorysu...
Swoją droga w Golfie zadziałały poduszki, w beemce ich niestety nie widziałem.

-kajaxxxx (2013-05-15 15:19:53)

a ja bylam pasazerka bmw i to co wszyscy wypisuja to bzdury

-JKruk do: -xxxxlllllllllll (2013-05-15 12:30:00)

''BYŁO TO OKOŁO 22 NIE 20ej'' - mylisz się, ja byłem na miejscu zdarzenia o 21, zdjęcia wykonałem o tej godzinie, a z informacji, które uzyskałem zdarzenie miało miejsce ok. godzinę wcześniej, więc ok. 20.

''GOLF BYL NA PABIANICKICH NUMERACH A NIE NA ŁÓDZKICH'' - VW istotnie miał oznaczenie EPA - ja podałem ogólnie łódzkie jako województwo, w którym auto jest zarejestrowane, nie wnikałem w szczegóły.

-kajaxxxx (2013-05-14 21:54:47)

nic nie wiecie na ten temat a bardzo duzo gadacie. Popieram Jage. 11 wyklepac to mozna ciebe, gh burakiem to chyba ty jestes!!!!!!!!!!!!!

-xxxxlllllllllll (2013-05-14 13:59:30)

BYŁO TO OKOŁO 22 NIE 20ej I GOLF BYL NA PABIANICKICH NUMERACH A NIE NA ŁÓDZKICH

-XAVI (2013-05-13 21:18:31)

No cóz Jaga, żyjemy w polsce. Tu wszystko ,,można,, tym bardziej pisać komentarze!

-Jaga (2013-05-13 21:05:23)

Zaden z was tam nie był ale ma dużo do powiedzenia!!!!!!!!!Madrale!!!!Badania psychiatryczne sa potrzebne ale wszystkim poprzednikom ktorzy napisali to wszystko łatwo jest pisać??co???powinni wam wszytkim zablokowac mozliwosc dodawania komentarzy skoro piszecie takie bzdety!!!!

-krzemiński zaciera ręce (2013-05-13 20:17:43)

wypadek był pod jego interesem więc nie musiał daleko holować zarobił a się nie narobił !!!!!

-alan (2013-05-13 18:16:32)

kierującą BMW kobietę i jej pasażerkę pogotowie zabrało na specjalistyczne badania.

psychiatryczne???????

-Maciuś 1 (2013-05-13 16:03:48)

Z fotek wynika że pomimo wymuszenia przez VW GOLF, kierujący samochodem marki BMW nie zachował przepisowej prędko0ści czyli nie dostosował sie do ograniczenia do 40 km/h co widać gołym okiem.Oboje powinni dostać mandat: Golf za wymuszenie a BMW za niedostosowanie sie do ograniczenia prędkości. A co do przedmówców odnośnie marki BMW to mają rację.

-qh (2013-05-13 15:50:24)

B M W czytaj Bolid Młodzieży Wiejskiej typowa fura dla buraka

-11 (2013-05-13 14:49:23)

wyklepie się

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry