BMW staranowało Golfa na ul. Partyzantów w Busku
2013-05-13 14:19:59

W niedzielę, około godziny 20, na skrzyżowaniu ulic Partyzantów i Widuchowskiej, tuż obok Stacji Kontroli Pojazdów, doszło do niebezpiecznego zderzenia. W bok wyjeżdżającego z podporządkowanej ul. Widuchowskiej, od strony Objazdowej, czerwonego VW na łódzkich numerach, wjechało jadące ul. Partyzantów, od strony Rynku, BMW.


Sądząc po uszkodzeniach obu pojazdów, siła uderzenia była znaczna.

Kierowca Golfa nie odniósł widocznych obrażeń, kierującą BMW kobietę i jej pasażerkę pogotowie zabrało na specjalistyczne badania.

wypadek_busko001.jpg 

wypadek_busko002.jpg 

wypadek_busko004.jpg 

Policja zabezpieczyła miejsce zdarzenia i przystąpiła do czynności służbowych.


/J.Kruk/







https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=14027