swietokrzyskie.info


Środa, 24 czerwca 2026, Do końca roku 190 dni Imieniny: Danuty, Jana, Janiny

Wiadomosci

Zderzenie dwóch tirów w Broninie

Dodane: Kasia Data: 2013-05-07 09:34:05 (czytane: 21316)  Wersja do druku

Dzisiaj w nocy, 7 maja, po godzinie 1.00 w Broninie na trasie 73 zderzyły się dwa ciągniki siodłowe z naczepami Scania i MAN. Samochody zatarasowały drogę, którą udrożniono dopiero nad ranem.

Kierowcy samodzielnie opuścili pojazdy, jeden z nich trafił do szpitala. Ze zbiorników aut wyciekało paliwo, które zostało przepompowane.

 wypadek_bronina001.jpg

wypadek_bronina1.jpg 

wypadek_bronina2.jpg 

wypadek_bronina3.jpg 

wypadek_bronina4.jpg 

Samochody przewoziły mączkę kostną i artykuły spożywcze. Na czas zdarzenia zorganizowano objazdy. Policja bada przyczyny wypadku.

zdjęcia Straż Pożarna, Czytelnik


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (26)
     

-xyz (2013-05-07 18:54:59)

do Dżejms co za roznica czy kierowca bedzie mial 25 lat czy 30 lat skoro zaczynajac prace obaj beda mieli takie samo doswiadczenie co? to nie jest kwestia wieku !

-rozwieję wątpliwości (2013-05-07 18:45:09)

rano kierowano ruchem poj. osobowych przez Owczary i Pęczelice, (ale byli tacy co jechali przez Kraków i przez Rzym)

A z tymi sygnałami dźwiękowymi o 1 w nocy to ciężka przesada. Są tacy mądrzy kierowcy karetek i poj. straży, policji, którym wystarcza w nocy sygnał świetlny. No ale są i tacy co chcą podkreślić że pracują podczas gdy inny śpią.

- (2013-05-07 18:31:15)

najlepiej bylo jechac przez wachock i kozieglowy baranow i do pipidowki

-Dżejms (2013-05-07 17:27:52)

Na Echu piszą, że kierowcy mieli 25 i 41 lat.Wypadek spowodował oczywiście 25 latek. Wg mnie, pozwolenie na jazdę Tirami powinni mieć ludzie dopiero powyżej 30 roku życia.

-Marek (2013-05-07 16:54:50)

Jechałem swoim zestawem w nocy miałem już pauzowac a tu ta niespodzianka. Ku** ludzie jakie Owczary? Jedynie Kotki ratowały sytuacje objazdu na Tarnów.

- (2013-05-07 12:52:37)

no jak gdzie - przez pęczelice i do głównej drogi:)

-- (2013-05-07 12:49:06)

a ciekawe gdzie bys wyjechal z tego objazdu przez owczary ?

- (2013-05-07 11:38:08)

a objazd z buska na stopnicę byłby o wiele krótszy przez Owczary, a nie przez Kotki jak to Pani policjantka na rondzie sugerowała...

- (2013-05-07 11:32:59)

bez koguta isyreny ani rusz chociaz wiadomo ze cos sie dzieje

-swd (2013-05-07 11:21:30)

Muszą używać, bo tylko wtedy jest to pojazd uprzywilejowany w ruchu, jak używa zarówno sygnałów świetlnych jak i dźwiękowych.

-Czy te sluzby w nocy musza uzywac sygnałów dzwiekowych ? (2013-05-07 11:10:52)

Przeciez drogi sa puste, wiec chyba tylko zeby obudzic ludzi i oznajmic ze jada.

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry