swietokrzyskie.info

Środa, 24 czerwca 2026, Do końca roku 190 dni Imieniny: Danuty, Jana, Janiny

Wiadomosci

Zderzenie dwóch tirów w Broninie

Dodane: Kasia Data: 2013-05-07 09:34:05 (czytane: 21317)  Wersja do druku

Dzisiaj w nocy, 7 maja, po godzinie 1.00 w Broninie na trasie 73 zderzyły się dwa ciągniki siodłowe z naczepami Scania i MAN. Samochody zatarasowały drogę, którą udrożniono dopiero nad ranem.

Kierowcy samodzielnie opuścili pojazdy, jeden z nich trafił do szpitala. Ze zbiorników aut wyciekało paliwo, które zostało przepompowane.

 wypadek_bronina001.jpg

wypadek_bronina1.jpg 

wypadek_bronina2.jpg 

wypadek_bronina3.jpg 

wypadek_bronina4.jpg 

Samochody przewoziły mączkę kostną i artykuły spożywcze. Na czas zdarzenia zorganizowano objazdy. Policja bada przyczyny wypadku.

zdjęcia Straż Pożarna, Czytelnik


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (26)
     

-bajzel (2013-05-19 10:29:26)

Koledzy doświadczenie zdobywa się z czasem,jeśli jest ktoś kumaty to zatrybi od razu,natomiast głąb bedzie sie uczył całe życie.Druga sprawa trzeba znać wlasny organizm,jeden wypije piwo i nic a drugi śpi,tosamo jest z jazdą w nocy

-bajzel (2013-05-19 10:25:37)

Koledzy doświadczenie zdobywa się z czasem,jeśli jest ktoś kumaty to zatrybi od razu,natomiast głąb bedzie sie uczył całe życie.Druga sprawa trzeba znać wlasny organizm,jeden wypije piwo i nic a drugi śpi,tosamo jest z jazdą w nocy

-bajzel (2013-05-19 10:07:31)

Koledzy doświadczenie zdobywa się z czasem,jeśli jest ktoś kumaty to zatrybi od razu,natomiast głąb bedzie sie uczył całe życie.Druga sprawa trzeba znać wlasny organizm,jeden wypije piwo i nic a drugi śpi,tosamo jest z jazdą w nocy

-bajzel (2013-05-19 10:06:54)

Koledzy doświadczenie zdobywa się z czasem,jeśli jest ktoś kumaty to zatrybi od razu,natomiast głąb bedzie sie uczył całe życie.Druga sprawa trzeba znać wlasny organizm,jeden wypije piwo i nic a drugi śpi,tosamo jest z jazdą w nocy

-do LOLEK (2013-05-09 10:29:25)

LOLEK troche logiki , kierowca z 50 letnim doświadczeniem ma 70 lat , a taki to już tylko wózek w ogródku może pchać . Myślenie nie boli , pomyśl zanim coś napiszesz.

-Lolek (2013-05-08 07:54:12)

Kierowca który ma 25 lat ma mieć doświadczenie a gdzie je tak szybko zdobył jak wielu po 50 latach mówi ze je cały czas zdobywa ,a tu nagle taki wyjątkowy się znalazł co za bzdety piszecie...

-Piotr (2013-05-08 07:48:22)

CO za bzdury piszą ze udrożniona droga była nad ranem jak ja jechałem o koło godz. 8 i jeszcze zablokowana była ,i jeszcze nie wiedzieli jak długo będzie.

-;) (2013-05-08 06:18:59)

Tym ktorzy maja pretensje ze nie bylo objazdu przez Owczary i Peczelice proponuje sie jakas dluzyca poprzeciskac przez te drozke i zakrety w Owczarach to moze wtedy przestana wypisywac bzdury;)

-xyz (2013-05-07 21:49:57)

do Marek czytaj ze zrozumieniem ze wyraznie napisalem ze nie jest to kwestia wieku!

-:( (2013-05-07 21:46:36)

Policja zorganizowała objazdy hahahah dawno się tak nie uśmiałam. Jednak kiedy jechałyśmy z koleżanką do pracy, do Śmiechu nam raczej nie byŁo. JadĄc od strony Tarnowa, nie napotkałyśmy żadnej informacji o jakichkolwiek utrudnieniach. Nagle dojeżdżając do zakrętu w Broninie okazało się, że droga nie jest przejezdna (o godz 5:40) leżał sobie trójkąt i rozciągnięta była taśma zabezpieczająca wypadek. Nie było żadnej osoby która udzieliłaby jakiejkolwiek informacji na temat chociażby objazdu. Zawróciłyśmy i w ciemno skręciłyśmy w jakąś drogę którą niegdyś jechalłam autobusem i wiedziałam że wyjedzie się gdzieś w okolicy Mikułowic. Kiedy skręciłyśmy w tę drogę zatrzymał nas kierowca jakiegoś busa z pytaniem czy wiemy jak dojechać do Buska. Powiedziałysmy że conieco wiemy i jak chce, to niech jedzie za nami. Okazalo się że cała kolumna samochodów nie wiedziała jak jechać i wszyscy ruszyli za nami. Udało się dojechać przez Kotki. Na rondzie owszem stał radiowóz bloku na trasęj ale nikt specjalnie o objazdach nie informował (była 6:05). Tak oto zorganizowano objazdy... pozdrawiam nie infor

-Marek (2013-05-07 21:36:06)

xyz nie pisz takich bzdur. Tutaj nie ma róznicy czy bedzie za kółkiem 21 latek czy 50 latek. Liczy sie umiejtnosc i rozwaga jazdy. To nie osobówka!!

Niech sie młodzi kierowcy ucza za kółkiem, kiedys trzeba jezeli już ktoś został zawodowym kierowca.

-Reader (2013-05-07 21:06:56)

Jakby jej.... Jakiegoś POpaprańca z PO to by było git a tak to smut

-polonista (2013-05-07 20:50:56)

Nie czepiaj się strażaka i tak wiesz o co chodzi. Strażak ma rację. Pojazd uprzywilejowany to taki pojazd który JEDNOCZEŚNIE używa sygnałów świetlnych i dźwiękowych - patrz KODEKS DROGOWY. Koniec rozmyślań na ten temat.

- (2013-05-07 20:42:47)

Do STRAŻAKA sygnały dźwiękowe i akustyczne to to samo

-strażak (2013-05-07 19:48:44)

Witam. Jeśli chodzi o używanie sygnałów dźwiękowych i akustycznych to kolego drogi jest to nasz obowiązek. Bo co będzie jeśli wjedziesz w wóz strażacki i nagle powiesz, że to ich wina bo tylko światła się świeciły. Nie znasz kolego tematu to nie zabieraj zdania a po drugie można okna kupić 3 szybowe i wtedy jest oki Najlepsze są w OKNO PLAST. To jest też tak jak ty byś musiał do pracy w zimie w sandałach chodzić bo tak Ci szef każe a innym się to nie podoba . pozdrawiam

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry