swietokrzyskie.info

Środa, 24 czerwca 2026, Do końca roku 190 dni Imieniny: Danuty, Jana, Janiny

Wiadomosci

Kradzież w klubie

Dodane: Kasia Data: 2013-04-23 09:06:29 (czytane: 11550)  Wersja do druku

26-letnia kobieta zgłosiła w poniedziałek 22 kwietnia do KPP Staszów kradzież torebki damskiej. W nocy z 21 na 22 kwietnia poszkodowana przebywała w jednym z klubów w miejscowości Skorzów w gminie Busko-Zdrój.

Złodziej, wykorzystując jej nieuwagę, ukradł torebkę z telefonem komórkowym wartości 1000 zł oraz pieniądze w kwocie 400 zł.

/kr/


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (9)
     

---- (2013-04-24 19:47:11)

popieram giganta, również widziałem jak chłopak przyniósł tą torebkę pod radiowóz policyjny i dał ją tej kobiecie. później poszła z nim zobaczyć gdzie ją znalazł bo nie miała w niej wszystkiego. Więc WIDAĆ przeprosiny się należą, ale POSZKODOWANEJ. Tyle ochrony a sprawca uciekł...!!!

-xxx (2013-04-24 12:34:06)

DLA WASZEJ INFORMACJI TA BARDZO POKRZYWDZONA pani opuściła klub Laguna wraz z torebką !!!! co zarejestrował monitoring więc tylko ona może wiedzieć co z nią zrobiła !!! liczymy na PRZEPROSINY !!!!!i oczywiście na sprostowanie!!! Klub Laguna

-gigant (2013-04-24 11:34:51)

torebkę odzyskała, bo jakiś koleś ją znalazł przy drodze i oddał policji, ale z tego co wiem zawartości już tam nie było...jednym słowem gnoje - jak bym takiego złapał to nie ręczyłbym za siebie.

- (2013-04-24 09:00:35)

A może najpierw należałoby zbadać sprawę a później podawać informacje do publicznej wiadomości!!!!!!! Profesjonalka, nie ma co....

- (2013-04-24 08:57:55)

A ja widziałam jak ta kobieta wychodzi z kliubu z torebką i wsiada do samochodu, i co???!!! Ktoś tu chyba KŁAMIE!!!!!!!!!!!!

-:) (2013-04-24 06:50:26)

W Cosmo jest nawet spoko. Dobrego drinka można sie napic :))

-nn (2013-04-23 23:48:59)

a nie lepiej było spotkać się ze znajomymi grilla rozpalić kilka piwek strzelić i panienka nie była by do tyłu 1400 zł a nie szlajać się po remizach

-VBN (2013-04-23 23:22:19)

buskie kluby to wieś śpiewa wieś tańczy
dzieciarnia z gimnazjum zamiast isc na choinke do szkoły i andrzejki do klubów się pcha

- (2013-04-23 22:39:37)

tak to jest jak sie zgubi kluczyk od szatni a potem sie mowi ze okradziono :)

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry