Kradzież w klubie
2013-04-23 09:06:29
26-letnia kobieta zgłosiła w poniedziałek 22 kwietnia do KPP Staszów kradzież torebki damskiej. W nocy z 21 na 22 kwietnia poszkodowana przebywała w jednym z klubów w miejscowości Skorzów w gminie Busko-Zdrój.
Złodziej, wykorzystując jej nieuwagę, ukradł torebkę z telefonem komórkowym wartości 1000 zł oraz pieniądze w kwocie 400 zł. /kr/
|