Kradzież w klubie
2013-04-23 09:06:29

26-letnia kobieta zgłosiła w poniedziałek 22 kwietnia do KPP Staszów kradzież torebki damskiej. W nocy z 21 na 22 kwietnia poszkodowana przebywała w jednym z klubów w miejscowości Skorzów w gminie Busko-Zdrój.


Złodziej, wykorzystując jej nieuwagę, ukradł torebkę z telefonem komórkowym wartości 1000 zł oraz pieniądze w kwocie 400 zł.

/kr/






https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=13874