swietokrzyskie.info

Środa, 24 czerwca 2026, Do końca roku 190 dni Imieniny: Danuty, Jana, Janiny

Wiadomosci

Co z buską interną?

Dodane: Kasia Data: 2013-04-15 15:21:55 (czytane: 12452)  Wersja do druku

Oddział internistyczny w Busku-Zdroju funkcjonuje normalnie, a pacjenci są na oddział przyjmowani - zapewnia dyrektor buskiego ZOZ Grzegorz Gałuszka.

Jednak przyjęcia zostały ograniczone, w związku z ponownym uruchomieniem oddziału geriatrycznego, który ma ruszyć jeszcze w tym miesiącu. Jak zapewnia dyrektor Gałuszka, w ciągu ubiegłego weekendu na oddział zostało przyjętych 29 pacjentów, na internie obecnie przebywa 60 pacjentów. Nie wstrzymano przyjęć, tylko je ograniczono - podkreśla dyrektor. Na oddziale internistycznym w Busku-Zdroju pracuje 5 lekarzy, wliczając lekarzy dyżurujących.
/kr/


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (13)
     

-Pacjent (2013-04-16 21:36:16)

Źródło prawdy - gazeta...hahhahaha Do tego wyborcza. Ze swoją gwiazda Angeliną Kosiak. Na Pulitzera, to dobrze się prawdziwie podpisać. Bo jak tylko o literowkę chodzi, to nie jest w porzo tak rzeczywistość opisywać. Żeby "chwytne" było. 100% szpitali ma problemy kadrowe, ale tylko niektóre są pod pręgierzem. Gratuluję wtażliwosci społecznej autorom artykułów. Żenada.

-Lea (2013-04-16 21:07:49)

Panie prof Gałuszka niech Pan trzyma twarz.Cały powiat wie,że jest żle.

- (2013-04-16 18:58:16)

ludzie przeciez w Elblągu zrobili referendum i pogonili rade i burmistrza,przecież w busku można to zrobić ze starostą i całą tą radą psl dokąd będą takie jaja.Niedługo pokaże się siekierski bo wybory do Europarlamentu i bedzie mydlił oczy

-wybiorczej (2013-04-16 15:17:21)

nie czytam!!!

-a- (2013-04-16 14:20:31)

Przepraszam , że nie na temat , ale problem godny poruszenia : rondo koło szpitala , jendym słowem ,,MASAKRA''

- (2013-04-16 09:02:03)

ODDZIAŁ WEWNĘTRZNY W BUSKU JEST SUPER

--Roland (2013-04-16 08:47:07)

Prasę mają fatalną ludzi niezadowolonych.Poprawcie to wszystko- choć nie sadzę by za obecny stan odpowiadał obecny dyrektor.Korzenie problemu tkwią głębiej kilka lat do tyłu. Niech ktoś bo zawsze za to co się dzieje odpowiada konkretna osoba,zrobi sobie rachunek sumienia i wyciągnie wnioski-dlaczego do tego dopuszczono?. Szpital który przez dziesiątki lat cieszył się sławą na południu województwa boryka się dziś z tak wielkim problemami?.

--- (2013-04-16 07:41:48)

Bo burmistrzem rządzi PSL i starosta. Burmistrz nie ma nic do powiedzenia>

- (2013-04-16 07:37:13)

Dlaczego burmistrz bierze dyrektora z PSL-u

-kibic (2013-04-16 07:15:33)

Panie radny Duda i Panie Starosto co wy na to ?? Jak długo jeszcze będziecie kryć dziadostwo dyrektora?? PSL ma głęboko w D...E ludzi!!!

- (2013-04-15 22:33:03)

ale jaja....

- (2013-04-15 21:27:37)

dlaczego ten wybitny specjalista tak klamie prosze przeczytac gazety wlącznie z wyborczą

- (2013-04-15 19:01:45)

?

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry