Co z buską interną?
2013-04-15 15:21:55

Oddział internistyczny w Busku-Zdroju funkcjonuje normalnie, a pacjenci są na oddział przyjmowani - zapewnia dyrektor buskiego ZOZ Grzegorz Gałuszka.


Jednak przyjęcia zostały ograniczone, w związku z ponownym uruchomieniem oddziału geriatrycznego, który ma ruszyć jeszcze w tym miesiącu. Jak zapewnia dyrektor Gałuszka, w ciągu ubiegłego weekendu na oddział zostało przyjętych 29 pacjentów, na internie obecnie przebywa 60 pacjentów. Nie wstrzymano przyjęć, tylko je ograniczono - podkreśla dyrektor. Na oddziale internistycznym w Busku-Zdroju pracuje 5 lekarzy, wliczając lekarzy dyżurujących.
/kr/








https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=13805