swietokrzyskie.info


Środa, 24 czerwca 2026, Do końca roku 190 dni Imieniny: Danuty, Jana, Janiny

Wiadomosci

Złodziej w Wierzbicy ukradł m.in. 100 litrów wódki

Dodane: Kasia Data: 2013-04-13 12:29:13 (czytane: 13029)  Wersja do druku

W nocy z 11 na 12 kwietnia w miejscowości Wierzbica w gminie Tuczępy złodzieje włamali się do pomieszczenia sklepowego.

Nieznani sprawcy w nieustalony sposób dostali się do piętrowego, wolno stojącego budynku remizy strażackiej, z którego weszli do pomieszczenia sklepowego. Ze sklepu zabrali około 100 litrów wódki w różnych butelkach, 500 paczek papierosów, 80 puszek piwa, proszki do prania różnych marek, konserwy, słodycze, olej, herbatę, kawę i inne artykuły. Ponadto z kasy fiskalnej zostały skradzione pieniądze. Właściciel wycenił szkody na ok. 27000 złotych.

/kr/

 


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (13)
     

- (2013-04-15 12:28:44)

w nie ustalony sposob zaszla w ciaze tez super

- (2013-04-15 12:25:52)

super napisane nieznani sprawcy i w nie ustalony sposob dostali sie nieznani to rozumie ale ze w nie ustalony sposob to nie bo od tego jest policja zeby ustalic w jaki sposob

-- (2013-04-15 10:21:46)

Bandziory tak podoją że padną i oby.Nieroby

-... (2013-04-14 22:56:23)

Przeciez sklep jest w remizie strazackiej to o jakim ubezpieczeniu tu mowimy...pewnie nie ubezpieczony

- (2013-04-14 20:48:21)

Jak miał ubezpieczony.
A jak nie to wtopa.

- (2013-04-14 20:37:10)

Pewnie sam sie okradl.Bo kaska by mu sie przydala.

- (2013-04-14 12:11:07)

pewnie złodziejem był wyborca platformy obywatelskiej zagorzały fan tuska

-DRAGON (2013-04-14 11:19:00)

Dobry złodziej kradnie 100 litrów wódki i zagrychę a bele jaka policja jest piewcą swoich pseudo sukcesów na www.busko.net.pl Dobry złodziej o swoich sukcesach nie mówi głośno a bele jaka policja swoimi statystykami chwali się wszem i wobec. Tylko, że życie to nie słupki i wykresy belejakości i ludzie mają psiarni dość. Kundle i Sobiepany won z miasta !!!!

-No ładnie (2013-04-14 10:56:37)

Pamiętajcie, że to pan młody załatwia wódkę na wesele.
Ciekawe czy na wszystko sklepowy miał faktury?

- (2013-04-14 08:55:26)

nie było szczawiu koło sklepu to wzieli wódkę:)

- (2013-04-13 21:13:46)

tak każdy co pali albo wpierdziela konserwe na mieście też podejrzany . do tego co wyżłopią ,jak dali rade wynieś to i wypić też dadzą rade

- (2013-04-13 19:46:42)

każdy pijany to podejrzany...uważajcie!!!!

-- (2013-04-13 15:01:23)

100 litrów a kiedyż oni to wyżłopią?

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry