Złodziej w Wierzbicy ukradł m.in. 100 litrów wódki 2013-04-13 12:29:13
W nocy z 11 na 12 kwietnia w miejscowości Wierzbica w gminie Tuczępy złodzieje włamali się do pomieszczenia sklepowego.
Nieznani sprawcy w nieustalony sposób dostali się do piętrowego, wolno stojącego budynku remizy strażackiej, z którego weszli do pomieszczenia sklepowego. Ze sklepu zabrali około 100 litrów wódki w różnych butelkach, 500 paczek papierosów, 80 puszek piwa, proszki do prania różnych marek, konserwy, słodycze, olej, herbatę, kawę i inne artykuły. Ponadto z kasy fiskalnej zostały skradzione pieniądze. Właściciel wycenił szkody na ok. 27000 złotych. /kr/
|
|
|