Złodziej w Wierzbicy ukradł m.in. 100 litrów wódki
2013-04-13 12:29:13

W nocy z 11 na 12 kwietnia w miejscowości Wierzbica w gminie Tuczępy złodzieje włamali się do pomieszczenia sklepowego.


Nieznani sprawcy w nieustalony sposób dostali się do piętrowego, wolno stojącego budynku remizy strażackiej, z którego weszli do pomieszczenia sklepowego. Ze sklepu zabrali około 100 litrów wódki w różnych butelkach, 500 paczek papierosów, 80 puszek piwa, proszki do prania różnych marek, konserwy, słodycze, olej, herbatę, kawę i inne artykuły. Ponadto z kasy fiskalnej zostały skradzione pieniądze. Właściciel wycenił szkody na ok. 27000 złotych.

/kr/

 






https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=13786