swietokrzyskie.info


Środa, 24 czerwca 2026, Do końca roku 190 dni Imieniny: Danuty, Jana, Janiny

Wiadomosci

Finał IV edycji Pińczowskiej Powiatowej Ligi Piłki Siatkowej Kobiet

Dodane: Kasia Data: 2013-04-10 12:37:20 (czytane: 13354)  Wersja do druku

W niedzielę 7 kwietnia w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Pińczowie odbył się finał IV EDYCJI PIŃCZOWSKIEJ POWIATOWEJ LIGI PIŁKI SIATKOWEJ KOBIET .

W rozgrywkach udział wzięły następujące drużyny: Zespół Szkół Zawodowych w Pińczowie (trenerka – pani Beata Lis) , Dolina Mierzawy – Pawłowice, Lejdis, Nauczycielki.

staszic_siatkowka1.jpg

staszic_siatkowka2.jpg

         W pierwszym meczu półfinałowym ZSZ Pińczów pokonał  zespół Nauczycielek wynikiem 2:0, zapewniając sobie wejście do finału. Drugim zespołem, który wszedł do finału, była Dolina Mierzawy – Pawłowice. Zespół ten awansował po wygranej 2:0 z drużyną Lejdis. Mecz o 3 miejsce rozegrały drużyny: Nauczycielki przeciw  Lejdis. Po zaciętej walce wygrała drużyna Nauczycielek wynikiem 2:0.

 staszic_siatkowka3.jpg

 

staszic_siatkowka1_1.jpg 

 

Ostatni mecz finałowy rozegrały dziewczęta ze Staszica z Doliną Mierzawy. Pierwsze miejsce zajęła drużyna z Pawłowic, a najmłodsze uczestniczki -  uczennice ZSZ, uzyskały ostatecznie drugie miejsce w finale, a wystąpiły w składzie:  Katarzyna Nowak, Małgorzata Gil, Aleksandra Badurak, Wioletta Puchała, Natalia Derela, Martyna Styczeń, Luiza Kawecka, Marta Mazanowska.

 staszic_siatkowka6.jpg

staszic_siatkowka7.jpg 

Sukcesem zespołu ze „Staszica” są również nagrody indywidualne dla uczennic: Wioletty Puchały – najlepsza przyjmująca, Martyna Styczeń – najlepsza rozgrywająca.
Dziękujemy kibicom za wspaniały doping, a trenerom za czas i wysiłek włożony w przygotowanie młodzieży.

 /MP/

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (0)
     

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry