swietokrzyskie.info

Środa, 24 czerwca 2026, Do końca roku 190 dni Imieniny: Danuty, Jana, Janiny

Wiadomosci

XXVIII sesja Rady Miejskiej w Busku-Zdroju - retransmisja w Ponidzie.TV

Dodane: Kasia Data: 2013-04-19 09:30:46 (czytane: 22623)  Wersja do druku

Sesja Rady Miejskiej w Busku-Zdroju, która odbyła się 18 kwietnia 2013 r. w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy w Busku-Zdroju, ul. Mickiewicza 10 retransmitowana będzie w telewizji Ponidzie.TV w dniu 19 kwietnia 2013r., początek emisji o godz. 13.15, 18.00.


 Proponowany porządek XXVIII sesji Rady Miejskiej w Busku-Zdroju.

 Sesja XXVIII - projekty uchwał Rady Miejskiej.

 

Posiedzenie Rady Miejskiej retransmitowane będzie w naszej Telewizji Internetowej:


ponidzieTVlogo5_200.png
KLIKNIJ I OGLĄDAJ!!!

Godziny emisji: 

19.04.2013r. - godz. 13.15, 18.00

 
Zapraszamy również do dyskusji na czacie: czat.tbu.pl

 

 



 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (35)
     

- (2013-04-16 19:02:04)

a co po kontroli w MOPS bo byla skarga na Guzową rozumiemy że prawda po stronie Dyrektora tak trzymac.

- (2013-04-14 10:21:01)

Chłopki - jełopki powinni w polu jeździć traktorami (zasponsorowanymi przez Unię czyli przez nas wszystkich właściciwe) a nie pchać się do rządzenia, bo jak im to wychodzi widać wyśmienicie....

-Małpi (2013-04-13 14:59:52)

Brawo redaktorzy.Brawo Echa Dnia- uchwycili i opisali skandaliczny moment podwójnego głosowania.Echo jest dobrą gazetą i rzetelnie informuje swych czytelników o grzechach władzy -dziękujemy

-Patent (2013-04-13 14:38:28)

Powiatowe głosowanie - zgłosić jako patent!.Tego chyba jeszcze w Polsce nie było a jakby tak do Ginesa? buuuuuuuuuuuuuuuuuhhhhhhhhhhhhhahaa. Prawo dziurawe?.Gdy Romano... się dowie ktoś będzie miał przerąbane,jaki wstyd.

-Kazik (2013-04-13 12:53:50)

Byłem na Uniwersytecie w Łodzi,gdy studenci dowiedzieli się,że jestem z Buska od razu z ironicznymi uśmieszkami pytali jak to jest w Urzędzie Miasta w Busku ,że na jednym stołku siedzi dwu radnych i obaj głosują z jednego mandatu i czy uchwały tejże Rady są ważne. Wyjaśniłem,że to chodzi o powiat ale i tak do nich to nie docierało. Ktoś tu wstydu powinien oszczędzić tylko kto.A Honor i zwykła przyzwoitość gdzie?.Żenujące w/g mnie jest też umycie rączek przez J.....sa.

- (2013-04-12 12:45:26)

sorki machłem się z rozpędu co do własciwej rady ale fakty sa faktami tyle ze nie dotycza tej rady

-Ludzie cud, cud.... (2013-04-12 10:13:45)

w Radzie Powiatu nastąpił cud, nikt nie wie dokładnie jak doszło cudownego rozmnożenia radnych, czytajcie na Onecie i stronie Echa Dnia. Według mnie było to zjawisko bilokacji. Znany mi osobiście mag twierdzi, że przyczyną tego zjawiska mogła być spóźniona wiosna.

-do tego / tej z 2013-04-11,15:42:59 (2013-04-12 08:00:26)

Pomyliłaś/eś adresy opisywana sytuacja nie dotyczy naszej Przewodniczącej ani naszej Rady.Szukaj odniesienia gdzie indziej

-Machorkowa (2013-04-12 07:52:19)

Pan Sikora to łebski facet.Znajdzie czas by przyjąć każdego i stara się pomóc jak tylko może.Pracownicy kulturalni aż miło tam iść.Zawsze wychodzi się załatwionym pozytywnie bądź negatywnie ale załatwionym.Przynajmniej wie człowiek,że starają się i doradzą i nie pokazują swej wyższości urzędniczej nad interesantem.Do poprzednich Burmistrzów tez większych uwag nie mam.Dziękuję!

-zez (2013-04-11 21:46:19)

Radę Miasta pochwalam,dyskusje są barwne, merytorycznie ciekawe bez względu na opcję.Natomiast to co dzieje się u innych to wolę nie komentować.Wielkie pobory, diety, apanaże,zatrudnianie krewnych na intratnych stanowiskach,przepływy majątku państwowego i samorządowego do kiesy prywatnej stały się normą.

-do (2013-04-11 15:42:59) (2013-04-11 16:39:55)

A co ma przewodnicząca Nurek do rady powiatu?

- (2013-04-11 15:42:59)

Poczytajcie na onet jak radny głosował sobie pomimo wygaszenia mandatu wraz z radnym powolanym na jedo miejsce
Ciekawe co na to pani przewodniczaca Nurek.Kolesiostwo ,brak wiedzy, umiejetnosci? chyba najwyżzy czas pozbyc się długo letnich radnych bo nic nowego nie wnoszą a wrecz sieją zamęt.Wynika z tego ze każdy z nas bedzie mógł sobie pójsć na sesje rady i głosować w dowolnych uchwaach i to legalnie tak z tego wynika z bo jak widać nawet wyroki sądu nie sa wstanie zablokowa ctej kliki jaka jest w radzie miejskiej

-oo7 (2013-04-10 21:33:22)

Z ciekawości zajrzałem na busko.travel i stwierdziłem totalną porazkę. Olo ma rację.Nie ma tam zadnej użytecznej informacji o mieście.Za to są informację o bibliotece w Olganowie.biurze podróży nieistniejącej firmy(PKS), agencji turystycznej która mieści się w prywatnym mieszkaniu w bloku(ktoś tam zagląda??) a jako atrakcja i ciekawostka, jest spisana historia miasta.Ta strona to kompletna żenada.

-wielkie halo o nic (2013-04-10 20:14:56)

Olo ty się dziwisz że nie ma przyzwoitej strony miasta. A co ty chcesz promować tą rozkopaną dziurę w której mieszkamy, która niczym się nie wyróżnia na tle innych miast. Gdyby nie park i markoni, to pies z kulawą nogą by tu nie zajrzał, bo i po co. A strona umig.busko.pl to jest BIP urzędu a nie strona turystyczna. Aż dziw że wchodzisz na ten portal, że ci się pobada, chyba tylko z tego względu że możesz komentować.

-olo (2013-04-10 16:18:43)

boisz się zając stanowiska w sprawie o której mowa? Rozumiem. Przezorny dwie matki ssie.

Busko nie ma przyzwoitej strony . bo nikt takiej nie opracował. Taka strona powinna wynikać z projektu identyfikacji wizualnej marki Busko. Takiej identyfikacji nie ma, bo władze nie widzą potrzeby. I tu należy się cieszyć, bo jeśli zamówią i wybiora gniota to obdarza nas tym na dziesięciolecia

Strona buska nie może się nazywać umig ani jakiś travel. Bo nikt, kto ma olej pod beretem nie jedzie odpocząc do umigu czy travelu

Wreszcie buskiej strony nie ma bo taka strona powinna być kwintesencją najciekawszej wizerunkowo tożsamości miasta i okolicy. Takiej tożsamości nikt nie odkrył, nie opisał, nie zawarł w komunikatach.

Busko nie ma strony internetowej bo nie ma jako miasto-uzdrowisko strategii marketingowej. A taka strona to min narzędzie dla takiej strategii

Mam dalej wymieniać i obnażać słabości?

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry