swietokrzyskie.info

Środa, 24 czerwca 2026, Do końca roku 190 dni Imieniny: Danuty, Jana, Janiny

Wiadomosci

XXVIII sesja Rady Miejskiej w Busku-Zdroju - retransmisja w Ponidzie.TV

Dodane: Kasia Data: 2013-04-19 09:30:46 (czytane: 22624)  Wersja do druku

Sesja Rady Miejskiej w Busku-Zdroju, która odbyła się 18 kwietnia 2013 r. w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy w Busku-Zdroju, ul. Mickiewicza 10 retransmitowana będzie w telewizji Ponidzie.TV w dniu 19 kwietnia 2013r., początek emisji o godz. 13.15, 18.00.


 Proponowany porządek XXVIII sesji Rady Miejskiej w Busku-Zdroju.

 Sesja XXVIII - projekty uchwał Rady Miejskiej.

 

Posiedzenie Rady Miejskiej retransmitowane będzie w naszej Telewizji Internetowej:


ponidzieTVlogo5_200.png
KLIKNIJ I OGLĄDAJ!!!

Godziny emisji: 

19.04.2013r. - godz. 13.15, 18.00

 
Zapraszamy również do dyskusji na czacie: czat.tbu.pl

 

 



 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (35)
     

- do 2013-04-19 14:50:36 (2013-04-19 21:21:07)

Czy ty naprawdę nie rozumiesz co miał na myśli twój przedmówca? Obowiązkiem osoby składającej takie wnioski jest przygotowanie materiałów. Nie zrobił tego. To do kogo masz pretensję? Pomyśl trochę

-fugi (2013-04-19 15:52:04)

Rajcy nasi bynajmniej nie bierzcie przykładu z sąsiadów gdzie ich uczeni w mowie i piśmie dopuścili do podwójnego głosowania i nie tylko to.Tam uchwały,rezolucje,projekty nie były potrzebne a wstydu ile! Starajcie się wychodzić do ludzi i rozmawiać z wyborcami nie zawsze za pomocą paragrafu bo to je ostateczność a i od tego są inni.

-kibic (2013-04-19 15:26:53)

Ze sprawy Grzesia Legudzińskiego powinien zabrać głos i wytłumaczyć się były zastępca burmistrza Grzegorz Lasak. Na każdy temat zabiera głos, na wszystkim się zna, straszy sondami ludzi którzy piszą prawdę - teraz czekam na Pana felieton w Korso na ten temat.

-debata o Legudzińskim (2013-04-19 15:02:00)

Może zatroskani sytuacją w szpitalu zorganizują debatę na temat Grzesia Legudzińskiego którego usunięto z mieszkania i zamknięto w domu pomocy społecznej. Nie kompromitujcie się panowie jeszcze bardziej.

-wyborca do tego poniżej (2013-04-19 14:50:36)

Widzę,że uczony jesteś-jednym słowem mądras jesteś. " trzeba mieć osoby referujące problem "W czasie najbliższych wyborów postaramy się zreferować ten problem.Za co bierze radny dietę?czy tylko za to by siedział na Sesji? Po co wybraliśmy go?. Wybraliśmy Pana/nią radną po to by zreferowała ten problem tak jak umie.Czy ktoś z urzędników szpitala odmówił Panu radnemu udostępnienia,żądanych przez niego materiałów, które nie stanowią tajemnicy lekarskiej bądź danych wrażliwych?. Czy na Sesje rady odmówił przybycia ktoś z osób odpowiedzialnych gdy go poproszą o zreferowanie problemu?.Ludzie -popatrzcie tylko jak uczonie tu pisze ktoś poniżej-trzeba mieć projekt lub rezolucje.Za co pieniądze biorą urzędnicy samorządowi by takie: projekty,uchwały,rezolucje, stanowiska itp przygotowali,jak nasz radny sobie tego życzy,mam nadzieje ,ze w interesie wyborców."Wnioskodawca nie dopełnił tych formalności"-skoro tak to należy mu pomóc w dopełnieniu jeśli podnoszony przez niego problem pozostaje w zainteresowaniu wyborców-mniemam,ze tak

- (2013-04-19 12:28:04)

Aby podjąć dyskusję o szpitalu trzeba mieć osoby referujące problem. Trzeba było mieć materiały w postaci czy to projektu uchwały czy rezolucji. Wnioskodawca nie dopełnił tych spraw. W formie proponowanej było by to czcze gadanie pod publikę.

- (2013-04-19 12:05:14)

Wstyd źeby nie podjąć tematu szpitala !

- (2013-04-19 12:04:45)

Wstyd źeby nie podjąć tematu szpitala !

- (2013-04-18 21:11:09)

Ale Śledź pojechał burmistrzowi po skarpetkach. Wiciu chyba Sikora juz ci reki nie poda sa to twoje dxisiejsze przemowienie

-Przepraszam, że się wtrącam, (2013-04-18 20:38:47)

ale chciałam zapytać gdzie są komentarze dotyczące Ruchu Ludowego, nie było w nich nic obraźliwego tylko prawda, która nie wszystkim odpowiada. W II RP każde zgromadzenie wymagało zgody władzy, która kazała strzelać do chłopów, na wsi panowało przeludnienie, brak pracy i nędzne grosze za dniówki u dziedzica. Całe pokolenia chłopów pracowały na bogactwo panów i kleru. A Mikołajczyk przyjechał z Londynu odtworzyć przedwojenne status quo.

- (2013-04-18 17:31:53)

Strach im wszystkim d..y sciska a zwłaszcza burmistrzowi

-Mordas (2013-04-18 16:55:00)

Rajcy nasi,za bardzo Was chwalą.Dlaczego to nie chcecie dyskusji o szpitalu?.Gdzie i jak my wasi wyborcy mamy się leczyć?.Szpital to nasza i wasza sprawa a nie tylko powiatu.Czy mamy jeździć do Pińczowa, Chmielnika,Staszowa?.Oj poprawcie się.

-kibic (2013-04-18 16:04:41)

Dlaczego Rada nie dopuściła do debaty na temat szpitala??? Pani Przewodnicząca nie panuje nad Burmistrzem i Radą !!!
Może pora na zmiany

-do poniżej (2013-04-17 10:48:12)

co to znaczy robi się dużo w sytuacji gdy z pozyskaniem środków finansowych nie ma większych kłopotów. Inni tego nie robią? Pytanie jaka jest jakość tych prac? Czy są to prace wg jakiegoś jasnego planu ogólnego? Czy te prace odpowiadają najistotniejszym potrzebom rozwojowym miasta i uzdrowiska?

-Kurs.. (2013-04-17 09:18:59)

Informacje o działalności władz konkretne- tu się buduje,tu się planuje.Trzeba przyznać,że robi się bardzo dużo.

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry