swietokrzyskie.info

Środa, 24 czerwca 2026, Do końca roku 190 dni Imieniny: Danuty, Jana, Janiny

Wiadomosci

Potrącenie na ulicy Grotta

Dodane: Kasia Data: 2013-04-06 09:42:49 (czytane: 14151)  Wersja do druku

Wczoraj, w piątek 5 kwietnia, około godziny 18.30 lekarka karetki pogotowia ratunkowego w Busku-Zdroju zgłosiła potrącenie pieszego.

Poszkodowany został znaleziony na chodniku przy ulicy Grotta w Busku-Zdroju przez dwóch mężczyzn, którym powiedział, że został potrącony przez samochód, gdy przechodził przez przejście dla pieszych. Jak twierdził, został uderzony w lewy bok przez nieznany pojazd, który odjechał z miejsca wypadku. W wyniku zdarzenia 65-letni mężczyzna, nietrzeźwy 1,03 mg/l doznał złamania nogi. Na miejscu zdarzenia nie znaleziono jakichkolwiek śladów wypadku.

/kr/


 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (24)
     

-hieny się zlatują (2013-04-08 14:48:04)

wiem, że jest ciężko ale żyć z cudzego nieszczęścia i to drogą na skróty(internet) - dżungla

-sss (2013-04-08 10:16:17)

poza tym tam nikt nie ma pierwszeństwa :) każdy wjeżdżający na rondo musi ustąpić :) od Pińczowa jest lepszy widok po prostu i widać czy można wjechać, niekoniecznie się zatrzymując :) j

-sss (2013-04-08 10:13:17)

no to od Pińczowa czy od cmentarza?? jest mala różnica :)

-do sss (2013-04-08 09:59:15)

poto mial zwalniac bo nie mial pierszenstwa bo jechal gosciu od strony cymentarza

-sss (2013-04-08 09:29:32)

do mieszkaniec
ale po co miał zwalniać skoro miał wolne?? nie ma wysepki więc widać z daleka cy coś jedzie czy nie :)

-sss (2013-04-08 09:28:06)

nie czepiajcie sie ronda, przecież korków nie ma :) jadąc tamtędy kilka razy na dzień widzę róznicę... a to, że jest wolna amerykanka i każdy jeździ według swoich zasad to już inna sprawa :)

-mieszkaniec (2013-04-07 22:10:44)

jade dzisiaj rano od strony sieslawic dojezdzam do ronda a tu zapier... gosciu od pinczowa okolo setki zero zwolnienia i tak sobie przejechal przez rondo zero stresu ale byl obcy na wroclawskich numerach u nich ronda wygladaja inaczej tak jakby sa bardziej widoczne

-kierowca (2013-04-07 20:11:59)

Trzeba dalej uświadamiać kretynów że na przejściu dla pieszych są świętymi krowami

- (2013-04-07 19:00:02)

zrobią takie super światła jak rondo na Pińczów

-- (2013-04-07 13:13:54)

W rynku, gdzie ruch samochodowy jest ograniczony, aż roi się od świateł i pilnujących porządku patroli. Przez krzyżówkę Grotta i Batorego przemieszcza się prawie trzecia część mieszkańców Buska.Do wyjątków należy kierowca, który uszanuje pieszego. Chyba, że jedzie radiowóz policyjny. Dlaczego miasto nie umieści tu tak potrzebnej sygnalizacji świetlnej. Potrącenia w tym miejscu nie są przypadkiem i proszę nie sugerować się promilami w organiźmie.Ten problem poruszany jest nie poraz pierwszy. WŁADZO!!! Proszę dostrzec potrzeby oczekujących przy przejściu pieszych.

-Zenek (2013-04-06 19:44:35)

Sprzedam używaną oponę do Stara i choinkę o zapachu kokosowym.

- (2013-04-06 17:16:35)

Na Grota na pasach to plaga z tymi spacerowiczami , potrafi taki wtargnąć prosto pod koła bo sie burakowi należy , ostrożność powinien zachować każdy -i kierowca i pieszy. Niestety pieszy często czuje sie jak święta krowa w Indiach A może czują się nieśmiertelni??

-do-czasem grzeczny (2013-04-06 15:53:11)

Masz pierwszeństwo na pasach, ale nie ma obowiązku że należy się zatrzymać gdy ktoś stoi obok przejścia....Spróbuj tak na znaku ustąp pierwszeństwa tez nie masz obowiązku zatrzymywania sie

-czasem grzeczny (2013-04-06 14:09:20)

Limo, a te 8 to po tobie przejechały? Masz pierwszeństwo na pasach, ale nie ma obowiązku że należy się zatrzymać gdy ktoś stoi obok przejścia. Byli to może kierowcy nieuprzejmi , ale za to nie dają mandatów

- (2013-04-06 13:04:41)

niech radni poprawią z dotacji unijnych pasy koło monopolwego:)

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry