Potrącenie na ulicy Grotta 2013-04-06 09:42:49
Wczoraj, w piątek 5 kwietnia, około godziny 18.30 lekarka karetki pogotowia ratunkowego w Busku-Zdroju zgłosiła potrącenie pieszego.
Poszkodowany został znaleziony na chodniku przy ulicy Grotta w Busku-Zdroju przez dwóch mężczyzn, którym powiedział, że został potrącony przez samochód, gdy przechodził przez przejście dla pieszych. Jak twierdził, został uderzony w lewy bok przez nieznany pojazd, który odjechał z miejsca wypadku. W wyniku zdarzenia 65-letni mężczyzna, nietrzeźwy 1,03 mg/l doznał złamania nogi. Na miejscu zdarzenia nie znaleziono jakichkolwiek śladów wypadku.
/kr/
|
|
|